W poniedziałek wieczorem już po raz 22. odbyły się Telekamery Tele Tygodnia. Mimo braku transmisji w telewizji wydarzenie budzi spore emocje i przyciąga największe gwiazdy.

Telekamery 2019 WYNIKI. Kto zwyciężył?

Laureatami tegorocznej gali zostali m.in.: Joanna Kulig – najlepsza aktorka, Mikołaj Roznerski – najlepszy aktor, Dawid Kwiatkowski – najlepszy juror i Dorota Szelągowska – osobowość telewizyjna.

Poza nimi na czerwonym dywanie pojawili się: Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski – pomiędzy rozdaniem statuetek zagrali koncert. Mogliśmy zobaczyć też Artura Żmijewskiego, Paulinę Sykut-Jeżynę, Piotra Polka i Katarzynę Glinkę.

Na gali również pojawiła się Doda. Chociaż nie była nominowana do żadnej kategorii, to była największą gwiazdą wieczoru. Piosenkarka jedynie wręczyła statuetkę w kategorii „Program rozrywkowy”.

Dzięki kreacji, Doda wzbudziła największe emocje. Pojawiła się w długiej, błyszczącej z trenem sukience projektu Patrycji Kujawy, która pięknie odsłaniała jej tatuaż na plecach. Do tego dobrała kopertówkę z tego samego materiału.

Co działo się za kulisami Telekamer 2019?

Na profilu instagramowym Doroty pojawiło się zdjęcie projektu jej sukni.

Oskary Oskarami …czas na Telekamery

– napisała artystka.

Po opisie można sądzić, że dla Dody Telekamery są tak samo ważne, jak Oscary.

Podoba Wam się kreacja?

Doda
Doda Doda
Doda Doda