Victoria Beckham świętowała w miniony weekend 10-lecie w branży. Minęła dekada, odkąd była Spicetka postawiła pierwsze kroki jako projektantka mody. W tym czasie jej nazwisko stało się mocną, wyrazistą marką, a sama Victoria odniosła ogromny sukces jako kobieta biznesu.

Rodzina Beckhamów w OGNIU KRYTYKI po tym zdjęciu

Beckham pokazała właśnie swoją najnowsza kolekcję. Po pokazie dostała mnóstwo gratulacji – również od członków rodziny, którzy od początku mocno jej kibicują i trzymają za nią kciuki.

VICTORIA BECKHAM KOCHA TĘ MASECZKĘ! JEJ CENA POWALA NA KOLANA!

Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, Brooklyn, zrobił mamie okolicznośiowe zdjęcie, które można chyba nazwać „artystycznym”. Widzimy na nim Victorię pijącą kawę. Projektantka siedzi bokiem do fotografa i wygląda, jakby nie miała na sobie nicz prócz ręcznika zasłaniającego przód. Kiedy jednak przyjrzymy się lepiej, zauważymy, że Beckham ma na sobie delikatny top – prześwitujący lub w kolorze nude.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Well done mum on another amazing fashion show 🌷

Post udostępniony przez bb🌷 (@brooklynbeckham)

Brooklyn nie bez powodu opublikował zdjęcie mamy – to właśnie on został wyznaczony przez właścicielkę brandu na stanowisko fotografa nowej kolekcji Posh.

Brooklyn Beckham zrobił sobie OGROMNY tatuaż na klatce piersiowej

Wszystko zostanie w rodzinie.

Brooklyn Beckham zrobił mamie zdjęcie topless? (Instagram)

Brooklyn Beckham zrobił mamie zdjęcie topless? (Instagram)