Bruce Willis (67 l.) był wykorzystywany przez producentów filmowych, którzy obsadzali go w filmach, mimo że nie był w stanie zapamiętać swoich kwestii ani występować przed kamerą z powodu postępującej afazji.

Nergal i Królikowski kpią z choroby Willisa

Specjalne śledztwo dziennikarskie dziennika Los Angeles Times na temat producenta filmowego Randalla Emmetta ujawniło wiele niewygodnych faktów. Emmett oskarżony został o oszukiwanie inwestorów, zażywanie narkotyków, walkę z jego byłą narzeczoną – gwiazdą „Vanderpump Rules” Lalą Kent (31 lat) i oferowanie ról aktorskich w zamian za usługi seksualne.”

Źródła podały również, że Emmett był szczęśliwy, że nadal angażował Willisa do filmów, nawet gdy bohater akcji miał coraz większe kłopoty z postępującą afazją, która utrudniała mu pracę.

Bruce Willis w centrum skandalu

We wrześniu 2020 roku Emmett nagrał z Brucem Willisem film „Midnight in the Switchgrass”, w którym nie mógł sprawić, by aktor kopnął drzwi. Było to dla aktora po prostu już za trudne. Według członków ekipy, sfrustrowany Emmett opuścił plan, a zdezorientowany Willis zapytał: „Czy zrobiłem coś złego?

Tego wieczoru Emmett rzekomo zadzwonił do swojej ówczesnej narzeczonej Kent we łzach. „Nie mogę już tego robić […] To takie smutne. Bruce nie pamięta żadnej ze swoich kwestii. Nie wie, gdzie jest.

Ale niestety mimo to nie przestał z nim pracować. Od tego incydentu nakręcił jeszcze 5 filmów akcji z Willisem i rzekomo użył gwiazdora jako przynęty dla innych potencjalnych produkcji filmowych…

Bruce Willis Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Forum