Jessica Ziółek zasłynęła jako narzeczona Arkadiusza Milika, z którym była przez prawie dziesięć lat. Poznali się w galerii handlowej – piłkarz zwrócił uwagę na piękną dziewczynę i tak połączyła ich miłość na wiele lat. Niestety dwa lata temu gruchnęła wiadomość, że para się rozstała.

Jessica Ziółek KIEDYŚ i DZIŚ! Poznajecie ją?

Jessica Ziółek o związku z Arkadiuszem Milikiem

Ostatnio o Jessice Ziółek znów jest głośno. Wydała książkę „WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”, w której opisała kulisy świata żon i dziewczyn piłkarzy. Swoją powieść zaczęła od tych słów:

Moja historia jako WAG zaczęła się bardzo dawno temu. Wtedy nikt jeszcze nie doradzał mi co mam robić, jak przetrwać w świecie, którego częścią się stałam. Ja i mój ówczesny partner (Arkadiusz Milik — przyp. red.) poznaliśmy się przypadkiem. W chwili, gdy nasze spojrzenia się spotkały… przepadłam – czytamy.

Następnie wspomina początki związku z piłkarzem, kiedy mieli zaledwie 16 i 17. Wówczas Milik podpisał kontrakt z Bayerem Leverkusen i wyjechał do Niemiec, a ona musiała zdać maturę w Polsce.

Coraz bardziej utwierdzaliśmy się w naszej miłości. Podczas gdy moje koleżanki chodziły do kina, na dyskoteki, organizowały wspólne wypady, ja wolałam zostawać w domu, by spędzać z nim czas na rozmowie. Zawsze powtarzaliśmy sobie, że nieważne, jak daleko od siebie jesteśmy, i tak patrzymy w to samo… niebo – wspomina.

Była narzeczona Arkadiusza Milika ZARĘCZYŁA SIĘ!

Dopiero teraz dowiadujemy się dzięki książce, że to ona rozstała się z Arkadiuszem Milikiem. Mimo wielkiej miłości Jessica po prawie 10 latach zdecydowała się o siebie zawalczyć.

Zdradziła, kiedy podjęła tę trudną decyzję:

Pamiętam, jak siedziałam w Gdańsku na plaży, patrzyłam na morze i wsłuchiwałam się w szum fal. Była szósta rano, wokół panowała cisza, tylko ja i moje myśli. Obok mnie leżał mój najlepszy czworonożny przyjaciel. Mocno go przytuliłam i powiedziałam: „Przepraszam siebie za to, że nigdy o siebie nie zawalczyłam. Nadszedł czas, by odejść, uwolnić się i zacząć od nowa. Nic nie dzieje się bez powodu – czytamy w „WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”.

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika, czyli Dżanila…

N/z Jessica Ziolek – Nagranie programu Pytanie na Sniadanie , Warszawa , Polska 2023-04-18 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Jessica Ziółek, fot. Piętka Mieszko/AKPA