Jessica Ziółek 10 lat była w związku ze znanym polskim piłkarzem, Arkadiuszem Milikiem. Fani pary czekali już na ślub po zaręczynach w Grecji, ale zamiast tego para w 2021 roku poinformowała o rozstaniu. Obecnie piłkarz spotyka się z Agatą Sieramską.

Dziś Jessica Ziółek jest w szczęśliwym związku z piłkarzem Znicza Pruszków, Miłoszem Mleczko. Zaręczyli się w marcu ubiegłego roku. Była partnerka Milika postanowiła napisać książkę „WAGS. Cała prawda o kobietach piłkarzy”, w której znajduje się sporo nawiązań do związku z Milikiem.

Jessica Ziółek po raz pierwszy ujawnia kulisy rozstania z Milikiem: „Być może ta przerwa miała imię”

Jessica Ziółek o byłym partnerze i Annie Lewandowskiej

W rozmowie z Kanałem Sportowym Jessica Ziółek odniosła się do fragmentu książki, w którym wspomniała o początkowych etapach związku z Arkadiuszem, gdy oboje dopiero rozpoczynali swoją karierę.

Pamiętam, że snuliśmy się po galerii handlowej w Katowicach i Arek mi mówi: Chodź, pójdziemy do Bershki. Ja w portfelu miałam może 50 zł i wiedziałam, że na żaden produkt mnie nie było stać. On zaproponował, widząc, że patrzę na torebkę, że chce mi sprawić przyjemność i ją kupić. Widziałam cenę 79 zł — mówi Jessica

Jessica Ziółek pojawiła się w śniadaniówce. Zaskoczyła swoim wyglądem!

Fani pary wiedzieli o ich ugodowym rozstaniu. Jessica na pytanie o rzekomą zdradę Milika, stwierdza, że nie wie, czy były partner się tego dopuścił, czy też nie. Jej zdaniem to pytanie powinno być skierowane bezpośrednio do niego.

Nie wiem, materacem nie byłam. Nie jestem w stanie odpowiedzieć tak lub nie, tu więcej mógłby powiedzieć Arek. Zdrady to kolejny stereotyp. Poznałam wiele fajnych piłkarzy, którzy doceniają swoją rodzinę, doceniają to, że kochają swoją drugą połówkę, nie szukając niczego na mieście, ale spotkałam też takich, którzy lubią się zabawić — stwierdza była partnerka piłkarza.

Jessica Ziółek obnaży prawdę o WAGs! Była Arka Milika napisała swoją pierwszą książkę

W programie Hejt Park opowiadała również o kulisach życia drugich połówek sportowców. Przy tej okazji, Jessica Ziółek wypowiedziała się na temat Anny Lewandowskiej.

Ania Lewandowska doszła do wszystkiego sama. […] Dla mnie ona zawsze była taką osobą, która mogłaby tak naprawdę już nic nie robić. Bo mogłaby tylko siedzieć przy Robercie, a to jest fajne, że ona pokazuje, że cały czas chce, że ma ten głód i chęć robienia czegoś. Ona nie siedzi przy piłkarzu i nie czeka, aż on wróci z treningu, tylko po prostu ma fajnie poukładane to wszystko w głowie. Chce realizować się i po prostu iść cały czas do przodu – mówi Jessica w rozmowie z Kanałem Sportowym

Jessica Ziółek, Miłosz Mleczko, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik rozstali się.

Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik; Fot.Instagram/arekmilik

Jessica Ziółek,  fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jessica Ziółek, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Jessica Ziółek w eleganckiej kreacji

Jessica Ziółek, fot. Podlewski/AKPA