Dla Sylwii Gaczorek ubiegły rok był bardzo ciężki. Najpierw strata taty, który przeszedł zawał i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Potem zerwanie z długoletnim partnerem Iwanem Wasylem po tym, jak okazało się, że ją zdradza i nie wspiera podczas choroby ojca.

Sylwia Gaczorek o rozstaniu z Iwanem: „Wiedziałam, że on mnie zdradza z tą dziewczyną”

Były chłopak Sylwii Gaczorek został tatą

Tuż po tym, jak para zakończyła związek, Iwan Wasyl opublikował zdjęcie na Instagramie z nową dziewczyną, a była nią jego długoletnia przyjaciółka. Sylwia Gaczorek w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że dowiedziała się o zdradzie z nią:

Ja się z nim rozstałam, bo wiedziałam, że on mnie zdradza z tą dziewczyną, z którą się spotyka. To jest jego była dziewczyna, z którą był 8 miesięcy. Bardzo zastanawiające jest to, że on mi dużo opowiadał o tej dziewczynie, ale w kontekście per kumpel. I jak ja się dowiedziałam, że on mnie zdradza z nią, to się zastanawiałam „Ku** przecież ja też byłam Twoim kumplem”. Ja się dowiedziałam, że on się z nią spotykał od pół roku i on teraz jest z nią dalej – mówiła Sylwia.

Na początku lutego były chłopak Gaczorek i jego nowa partnerka Ola oznajmili, że spodziewają się dziecka. Opublikowali wspólne zdjęcie, na którym kobieta jest już w zaawansowanej ciąży.

Znana influencerka miała przerażający wypadek samochodowy wracając ze ślubu Andziaks! (ZDJĘCIA)

Dwa dni temu Iwan Wasyl pochwalił się, że został po raz pierwszy ojcem. Opublikował urocze kadry ze szpitala oraz pokazał maluszka. Para powitała na świecie zdrowego synka.

Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo dumny jestem z tego co zrobiła Ola dzisiaj w nocy, ale też z tego jak dzielnie zniosła te ostatnie 9 miesięcy, które też nie były dla niej wcale takie łatwe. Dziękuję Ci i nie mogę się doczekać aż wrócimy razem z dzidzią do domu – napisał Iwan na Instagramie.

Ewa Zawada, Agata Świderska, Sylwia Gaczorek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Andziaks pokazała drugą suknie ślubną. Fani zachwyceni, ale uwagę zwraca podobieństwo do druhen

IG: sylviagaczorek