Kilka dni temu Joanna Krupa (38 l.) pochwaliła się na swoim Instagramie radosną nowiną. modelka zaręczyła się z Douglasem Nunesem. Gwiazda pokazała piękny pierścionek, nie kryła szczęścia i radości.

Joanna Krupa jest W CIĄŻY? Pokazała zdjęcie z DUŻYM brzuszkiem!

Tymczasem niektórzy fani Dżoany i jej byłego męża, Romaina Zago, wciąż nie mogą się pogodzić z faktem, że para nie jest już razem, a Joanna układa sobie życie z innym mężczyzną. Pretensje popłynęły też na instagramowe konto byłego męża modelki. Ten postanowił rozwiać wątpliwości fanów i odpowiedział na ich pytanie, czy jego zdaniem Joanna nie działa zbyt szybko? W końcu dopiero rozstała się z Romkiem!

Szybka informacja dla wszystkich zatroskanych moją obecną relacją z Joanną Krupą i pytających o to, jak radzimy sobie w nowym życiu. Po pierwsze – do tych, którzy są zaniepokojeni faktem, że Joanna pospieszyła się i błyskawicznie weszła w drugi związek – to nie tak. Ona i ja nieoficjalnie byliśmy w separacji już o grudnia 2016 roku. W ubiegłym roku rozwiedliśmy się – pisze Romain.

Joanna Krupa wychodzi z kliniki medycyny estetycznej w Beverly Hills (ZDJĘCIA)

Następnie były mąż Joanny wyjaśnia, że po rozwodzie nadal są z Joanną przyjaciółmi. Ba! Ich relacje się poprawiły:

Rozmawiamy i sms-ujemy do siebie codziennie i nie tylko radzimy się siebie nawzajem, ale też zachęcamy się oboje do tego, co miałoby nam dać najwyższe szczęście i sukces – tłumaczy były mąż modelki.

Następnie Romek zapewnia, że nie mógłby być bardziej szczęśliwy widząc, że jego była znalazła sobie kogoś i jeszcze raz podkreśla, że choć razem z Dżoaną nie byli idealną parą, są idealnymi przyjaciółmi.

Dlatego jej i Douglasowi gratuluję – podsumowuje Romain.

Marta Krupa do siostry: O, kur*a ty c*po j**ana! (Instagram)

Na samym końcu pojawia się wzmianka o wspólnych… dzieciach:

Nasze psy Darla i Rugny zawsze będą traktowane jako nasze dzieci – pisze Romain.

Gratulujemy wszystkim:) Jest tak pięknie jak w bajkach Disneya:)

This is it w my #silverfox @nunes451 ❤️

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Quick info to whomever seems so kindly concerned about my current relationship w @joannakrupa and how are we adapting to our new lifestyles.. First, to those concerned w the fact that she is rushing into a new relationship, she is not.. Her & I have been unofficially separated since Dec 2016.. divorced mid last year. Since then, our friendship has strengthened to a another level, and we r now more than ever Best Friends Forever, we talk and text every day and we not only seek advices from each other, but we also encourage each other to reach the ultimate level of happiness and success. I couldn’t have been happier that she has found someone, as we both made a promise long ago that our common goal was to make each other happy. The fact is we were not the perfect couple as everyone thought, and so did we…, however, we were, we are and we will always be the perfect friends.. So to her and Douglas: congratulations. On a side note, our Dogs Darla and Rugby will always be considered to be our kids. Romain

Post udostępniony przez Romain Zago (@romainzago)

Były mąż Joanny Krupy komentuje jej zaręczyny i wspomina o wspólnych dzieciach

Były mąż Joanny Krupy komentuje jej zaręczyny i wspomina o wspólnych dzieciach

Były mąż Joanny Krupy komentuje jej zaręczyny i wspomina o wspólnych dzieciach

Były mąż Joanny Krupy komentuje jej zaręczyny i wspomina o wspólnych dzieciach