Joanna Krupa miesiąc temu dała niepokojący wywiad. W rozmowie z Rafałem Kowalskim z portalu viva.pl powiedziała o swoim mężu „ojciec jej dziecka” oraz zapewniła, że nadal mieszka z Douglasem Nunesem, ale zdradziła też, że szuka domu dla siebie i córeczki:

To jest duży temat. Ale tak, to jest ojciec mojego dziecka, tylko tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy. (…) – powiedziała Krupa.

Joanna Krupa rozstała się z mężem? Nie powiedziała wprost, ale ten komentarz jest wymowny

Mąż Joanny Krupy złożył pozew o rozwód

Po tym wywiadzie pojawiła się lawina komentarzy, że Joanna Krupa rozwodzi się z mężem. Niestety stało się najgorsze! Portal TMZ doniósł, że jej partner w Los Angeles właśnie złożył dokumenty rozwodowe po 5 latach małżeństwa. Według mediów Douglas Nunes przyczynę rozstania wskazał „różnice nie do pogodzenia”, a datę separacji wskazał – 2 stycznia 2023 roku.

Mąż Joanny Krupy poinformował, że jest w SZPITALU na onkologii!

Przedsiębiorca poprosił o wspólną prawną i fizyczną opiekę nad ich córką, Ashą-Leigh i zastrzegł, że nie chce natomiast płacić Joannie Krupie alimentów.

Niedługo później modelka potwierdziła doniesienia mediów na Instgramie. Wydała oświadczenie:

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami – napisała Joanna Krupa.

Joanna Krupa Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Joanna Krupa świętuje z męże drugą rocznicę ślubu.

Joanna Krupa świętuje z męże drugą rocznicę ślubu. Fot.Instagram/joannakrupa.

Joanna Krupa, Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes w dniu swojego ślubu.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w dniu swojego ślubu. Fot.Instagram/joannakrupa.