Romain Zago (47 l.) od kiedy rozstał się z polską modelką Joanną Krupą (40 l.), przez jakiś czas nie mógł ułożyć sobie życia uczuciowego. To biznesmen poprosił byłą żonę o rozwód, a później żałował swojej decyzji i próbował ją za wszelką cenę odzyskać. Wygląda na to, że sprawy sercowe Zago mają się bardzo dobrze. Romain pochwalił się na Instagramie, gdzie i z kim będzie spędzał święta. Musimy przyznać, że jesteśmy zazdrośni!

Były mąż Joanny Krupy, Romain Zago, pochwalił się NOWĄ partnerką

Romain Zago i jego nowa partnerka życzą wesołych świąt

Mężczyzna pochwalił się idealnym zdjęciem świątecznym z nart. Zabrał ukochaną do ekskluzywnego kurortu South Lake Tahoe, gdzie mogli korzystać z atrakcji zimowych i zachwycać się śnieżnym krajobrazem.

Romain i Joanna uchodzili za bardzo zgodne małżeństwo. Ich rozwód dla wielu był niemałym szokiem. Rozstali się jednak w zgodzie, zapewniając, że wspierają się nawzajem w swoich decyzjach. Joanna ułożyła sobie życie u boku Douglasa Nunesa, z którym w zeszłym roku wzięła ślub i urodziła pierwsze dziecko – małą Ashę-Leigh. Dziewczyna ma prawie dwa miesiące i szczęśliwa mama chętnie pokazuje urok macierzyństwa i twarz córeczki na swoich mediach społecznościowych.

Życie prywatne Romaina również zaczęło się układać. Oświadczył się piękności z Wenezueli.

Carolina Delgado zajmuje się planowaniem ślubów. Podobnie jak Joanna ma długie, jasne włosy, obłędną figurę oraz hollywoodzki uśmiech. Kobieta z poprzedniego związku ma córkę. Wydaje się, że Romain złapał doskonały kontakt z dziewczynką. Carolina na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, gdzie pozują wszyscy razem i wyglądają jak szczęśliwa rodzina. Ciekawe, na kiedy zaplanowali ślub? Gdyż Romain poczuł, że to jest kobieta dla niego i postanowił się oświadczyć.

2020 jesteśmy gotowi …. @carolinadelgadofit i ja życzymy wszystkim szczęśliwych świąt. Bo rodzina jest ważna. Jestem wdzięczny 2019 za lekcje, mam nadzieję, że 2020 też ma wiele do zaoferowania – podpisał zdjęcie były partner Joanny Krupy 

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Krupa jest trochę smutna, bo ma mało pokarmu: nie mam za dużo mleka, że mi tryska wszędzie

Tak Joanna Krupa i Romain Zago świętują rozwód

Romain Zago w ostrych słowach… broni WAGINY Joanny Krupy!