Joanna Krupa od ponad miesiąca jest szczęśliwą mamą malutkiej dziewczynki. Gwiazda Top Model urodziła dziecko na początku listopada. Zarówno świeżo upieczona mama jak i jej mąż układają sobie rodzinne życie na nowo.

Joanna Krupa pokazała się miesiąc po porodzie – założyła dopasowany kombinezon (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN opowiada o córce i karmieniu piersią

Gwiazda od początku wiedziała, że w opiece nad dzieckiem będzie jej pomagać niania. Tuż po urodzeniu Ashy w domu Joanny i jej męża, Douglasa Nunes pojawiła się więc piastunka. Pierwsze noce po powrocie ze szpitala to ona spędziła w pokoju z dzeckiem. Po kilku tygodniach niania nie śpi już w pokoiku z córeczką modelki – Asha trafiła do sypialni rodziców. Joanna mówi, że dziecko sypia już w swoim łóżeczku.

Modelka zdradziła, że jest jej trochę smutno, bo nie ma zbyt dużo pokarmu. W karmieniu wspiera się więc butelką i mieszankami:

Karmię tak i tak. Karmię butelką, bo nie mam za dużo mleka, że mi tryska wszędzie. Troszkę jestem smutna przez to, ale jest jak jest – powiedziała Krupa.

Magda Mołek BEZ LUKRU o macierzyństwie: Nieprzespane noce, cesarskie cięcie, karmienie piersią, to wszystko było za dużym obciążeniem dla mojego organizmu

Świeżo upieczona mama chwali też męża, który bardzo się stara, choć na początku jego pierwszym kontaktom z córką towarzyszyły pewne obawy:

Bardzo się stresował, że ona jest taka malutka. Bał się jej podnosić, ale powoli się do niej próbuje przyzwyczajać. Mówi do niej, śpiewa jej, gra na gitarze. Wstaje, wyrzuca pieluchy. Jest dobrym ojcem – mówi Joanna.

Joanna Krupa pokazała pokoik córeczki. Jest śliczny!

Małgorzata Potocka

fot. AKPA

scena z: Kinga Rusin, Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA