Alicia Keys, 15-krotna laureatka nagród Grammy pojawiła się w środowy poranek pod studiem w Nowym Jorku, aby wystąpić w porannym programie „Good Morning America”.

Alicia Keys nie wyobraża sobie pielęgnacji bez tego kosmetyku. Tego nie może zabraknąć w jej rutynie piękna!

Alicia Keys promuje nowy album

Alicia Keys rozświetlała pochmurne ulice Nowego Jorku w różowym puchatym płaszczu, kiedy pojawiła się pod studiem „Good Morning America”. W porannym programie piosenkarka zaśpiewała kilka utworów z nowego albumu, który właśnie promuje. Nowym podwójny album „KEYS” to prawdziwa gratka dla miłośników jej twórczości.

„KEYS” oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja „Originals” zawiera wszystkie nowe utwory, a wersja „Unlocked” zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki.

Później tego samego dnia Alicia zatrzymała się na „The Tonight Show” z Jimmym Fallonem, gdzie ujawniła, co zrobiła, gdy dowiedziała się, że została uznana za najpopularniejszą artystkę R&B w tym tysiącleciu.

Jeśli wyznawać miłość to tylko tak, jak Alicia Keys!

Jimmy Fallon zaczął od pokazania piosenkarce zdjęcia, na którym miała zaledwie szesnaście lat i pracowała w swoim domowym studiu, które, jak zauważyła, było w rzeczywistości tylko jej sypialnią.

 Zdecydowanie są takie piosenki, które moim zdaniem, gdybym zagrała, byłyby zawstydzające – zażartowała na antenie.

Na 26-utworowym podwójnym albumie gościnnie wystąpili Khalid i Lucky Daye w „Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w „Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w „Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w „Plentiful (Originals)” i Swae Lee w „LALA (Unlocked)”. „KEYS” zawiera również „Best of Me”, dobrze przyjęty singiel, który był zapowiedzią jej albumu.

Alicia Keys Fot. RW/MPI/Capital Pictures