Calvin Harris zaprezentował zero klasy podczas premiery nowego klipu Taylor
Od ich rozstania minęło 15 miesięcy. Calvin Harris i Taylor Swift (27 l.) nie rozstali się w zgodzie. Miało być tak w pierwszym momencie, gdy DJ nie wiedział, że wokalistka ze związku z nim przeskoczy w związek z Tomem Hiddlestonem. Gdy dowiedział się o nowym chłopaku Swift, zaczął ją publicznie oczerniać.
Podczas wczorajszej gali MTV VMA nie tylko Katy pokazała, gdzie ma Taylor, gdy na ekranach wyświetlono jej nowy klip Look What You Made Me Do. Katy Perry, która miała zapowiedzieć teledysk, nagle przepadła w akcji.
Calvin natomiast po zakończeniu teledysku nie klasnął nawet raz.
Jak oceniacie jego zachowanie?





Skoro rzekomo Taylor mści się na nim w tym teledysku, to dlaczego jeszcze ma jej bić brawo? To jakby chwalić kogoś, kto próbuje cię oczernić
Nie mogę patrzeć na tych kolesi w makijażu i na szpilkach. Wyglądaja oblesnie.
I te cioty w tle na teledysku. Blahhhhh
Ja myślę, że z niej to jest niezle ziółko
oceniam że był aż za uprzejmy a brak klasy to cecha panny Swift
Widocznie coś do niej jeszcze czuje i ma żal, że będąc z nim już nowego faceta szukała.
Beznadziejna jest ta piosenka
Taylor przecież od zawsze pisze sama teksty i muzykę. Niektóre teksty ma bsrdzo dobre. Single zawsze ma niespecjalne jakby na siłę tworzyła coś chwytliwego. Piosenka ciekawa, teledysk też, ale jej taniec jest komiczny. Widać, że to nie jej styl
gość, 29-08-17, 13:26 napisał(a):Tą Taylor, razem z katy perry i nicki minage może jeszcze seleną to do jednego wora i do Wisły a wogóle to ile one płacą tym muzykom od pisania muzyki i tekstów, bo jak wiadomo same nic nie umieją aa o tamtych słuch zaginął????Co ty gadasz Taylor sama pisze słowa i muzykę
Jednak country bardziej do niej pasowało. Jej seksapil i wizerunek ” niegrzecznej dziewczynki” jest taki wymuszony. Wyglada bardzo niewiarygodnie w tej wersji. Wystarczy porównać np. z Pink
Ale gowno !
Strasznie ta piosenka podjeżdża mi Fergie :/
Tą Taylor, razem z katy perry i nicki minage może jeszcze seleną to do jednego wora i do Wisły a wogóle to ile one płacą tym muzykom od pisania muzyki i tekstów, bo jak wiadomo same nic nie umieją aa o tamtych słuch zaginął????
a ja myślę , że jednak ona poprostu jak ktoś ją oszuka, skrzywdzi albo coś to poprostu nie chce więcej żeby się sytuacja powtórzyła i woli trwać w konflikcie. Przykład westa, dała mu drugą szansę i co wyszło. Nie mówię bo ona też błędy popełnia np bycie z calvinem a tydzień później z innym … wiecie , nie wiadomo. ale kto wie może wszystko jest jest pod publiczkę bo np dziwne jest to że Kardashian nagrała rozmowę Taylor z Westem. Wy też nagrywacie rozmowy żeby mieć pseudo dowod,.. a w razie zgody na piosenkę normalnie robi się to na piśmie a on nie chciał bo wiedział że nazywa ją suka.
Bo mu Rubik nie zapłacił!
yy a był obowiązek klaskania ?
Moze jednak zachowania pewnych osob wzgledem taylor to nie brak klasy tylko proba pokazania ,ze maja juz dosc tego szumu i wiecznego wykorzystywania wizerunku innych do robienia pieniedzy.taylor ma coraz wiecej wrogow.juz niedlugo nie bedzie miala o, kim spiewac bo nikt z nia przebywac nie bedzie.
Przecież nie każdy musi klaskać pozatym ta piosenka jest beznadziejna…