Cara Delevingne (26 l.) namiętnie całowała swoją dziewczynę Ashley Benson (29 l.), podczas oglądania finału kobiet US Open. Zakochana para nie mogła skupić się na emocjonującej rozgrywce tenisowej. Obie aktorki zjawiły się na stadionie by wspierać swoją dobrą koleżankę – Serenę Williams, która w efekcie końcowym przegrała w setach z kanadyjką Biancą Andreescu.

Cara Delevingne i Ashley Benson pobrały się w Vegas!

Cara Delevingne namiętnie całuje Ashley Benson na US Open

Cara Delevingne i Ashley Benson spotykają się od ponad roku. Jak twierdzą osoby z bliskiego środowiska aktorek, kobiety w tej relacji są bardzo szczęśliwe. W rozmowie z Elle Cara zdradziła, że czuje się lepiej gdy jest zakochana.

To jest niesamowite uczucie, kiedy nie jesteś sam, gdy stajesz twarzą w twarz ze światem razem z bliską Ci osobą – mówiła Delevingne.

27-letnia Cara, ubrana w kurtkę w kolorze wielbłąda, ciemnozieloną sukienkę w kwiatowe wzory i czarny skórzany beret, nie mogła oderwać rąk od Ashley Benson. Aktorka znana ze „Słodkich Kłamstewek” na imprezę sportową ubrała się w szary blezer. Podczas meczu, w którym Andreescu pokonała Williamsa, widać było, jak Delevingne owijała swoje ramię wokół kobiety, podczas gdy Benson regularnie kładła głowę na ramieniu modelki. Para patrzyła sobie głęboko w oczy co jakiś czas namiętnie się całując.

Ashley Benson niedawno ujawniła nowy tatuaż, który wydaje się składać hołd jej dziewczynie. We wpisie udostępnionym na Instagramie w sierpniu aktorka Pretty Little Liars pokazała delikatny zestaw inicjałów, które składały się na litery „CD”, najwyraźniej na cześć Delevingne.

Fani obu aktorek byli bardzo zaskoczeni, kiedy portale plotkarskie za oceanem ujawniły, że kobiety pobrały się w Vegas. Aktorka „Suicide Squad” i jej „żona” gwiazda „Pretty Little Liars” zapłaciły 245 funtów za zawarcie związku małżeńskiego. Po uznaniu ich  za „żonę i żonę” przez odtwórcę Elvisa Presleya, szczęśliwe kobiety pozowały do swoich pierwszych zdjęć jako nowożeńcy w różowym Cadillacu.

Tylko garstka gości – prawdopodobnie między innymi Charlize Theron,  The Jonas Brothers  i Sophie Turner – byli świadkami ceremonii w  Little Vegas Chapel  w Las Vegas Boulevard. Jednak źródło z bliskiego otoczenia pary poinformowało E! że ceremonia nie była prawnie wiążąca.

Ashley Benson Cara Delevingne

Zakochana para, aktorka i modelka Cara Delevingne z dziewczyną Ashley Benson nie mogą oderwać od siebie rąk podczas oglądania Sereny Williams na US Open. Fot.Forum/Backgrid USA.

Myślicie, że kobiety zdecydują się na potwierdzenie tych doniesień?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Benson potwierdziła związek z Carą Delevingne! Zwraca się do niej bardzo DZIWNIE

Ashley Benson nabija się z Amandy Bynes (FOTO)

Dziewczyna Cary Delevingne ma NIETYPOWY sposób na związek