Jak podają zagraniczne media, międzynarodowa modelka Cara Delevingne (26 l.) i aktorka znana z „Słodkich Kłamstewek”Ashley Benson (29 l.) wzięły sekretny ślub w Las Vegas. Znamy szczegóły potajemnego ślubu amerykanek.

Cara Delevingne wzięła ślub z Ashley Benson

Ceremonia odbyła się w kaplicy inspirowanej życiem oraz twórczością Elvisa Presleya. Zakochane panny młode postanowiły iść w ślady swoich dobrych znajomych Joe Jonasa wraz z Sophie Turner i pobrać się w Las Vegas. Oczywiście wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć tej dwójki na tajemniczym ślubie Cary z Ashley.

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub w Las Vegas!

Udało skontaktować się z właścicielem kaplicy, w której miały się pobrać zakochane kobiety.

Były pewne tego, co robią i wiedzą, co dla siebie znaczą – mówił Michael Kelly w rozmowie dla The Sun 

Cara Delevingne jest pierwszą dziewczyna, z którą umawia się Ashley Benson. Aktorka znana widzom z roli Hanny w serialu „Słodkie Kłamstewka” podobno czuje się w tej relacji bardzo szczęśliwa. Kobiety po raz pierwszy spotkały się na planie filmu „Her Smell”, w którym obydwie wystąpiły. Świeżo poślubione żony spotykały się ze sobą od roku.

Ashley Benson Cara Delevigne

Niestety, Cara Delevingne wraz z żoną Ashley Benson wciąż nie potwierdziły informacji związanych z ceremonią. W sieci nie ma także fotografii ślubnych.

Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ashley Benson skończyła 22 lata (FOTO)

Benson potwierdziła związek z Carą Delevingne! Zwraca się do niej bardzo DZIWNIE