To Ci dopiero niespodzianka. Niedawno pisaliśmy, że Ashley Benson (30 l.) i jej dziewczyna Cara Delevingne (27 l.) postanowiły się rozstać, a już w sieci pojawiły się plotki mówiące, że aktorka spotyka się z popularnym raperem G-Eazy. Ashley długo nie rozpaczała po modelce, bo szybko wkroczyła w nowy związek.

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się! Wielka miłość skończyła się na domowej kwarantannie?

Ashley Benson i G-Eazy są parą

Ashley Benson i Cara Delevingne spotykały się przez dwa lata. Co się w takim razie musiało wydarzyć w jej relacji – że Benson zaraz po zerwaniu weszła w kolejny związek i to z mężczyzną. Pikanterii tej historii dodaje fakt, że G-Eazy uchodzi za niewierną osobę, która lubi się bawić. Raper gdy był w związku z piosenkarką Halsey, nie mógł powstrzymać się od skoków w bok. W końcu para się rozeszła a G-Eazy do tej pory nie był związany z żadną kobietą na stałe.

Aktorka najwyraźniej potwierdziła swój „romans” z raperem. Fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnej jeździe samochodem w Los Angeles. W pewnym momencie na filmiku widać, jak para się całuje. WIDEO do obejrzenia TUTAJ.

View this post on Instagram

ABCDEFG @caradelevingne

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

Cara Delevingne publikuje oświadczenie

Fani nie ukrywają, że są wstrząśnięci zachowaniem Ashley. Beson zachowuje się, jakby dopiero co nie zerwała z dziewczyną, po dwóch latach związku. Jak zdradził informator związek modelki i aktorki definitywnie się skończył.

Nie wiele wiadomo o ich relacji. Raczej chroniły swoją prywatność i rzadko pokazywały się wspólnie – okazało się, że ich związek nie był taki kolorowy. Partnerki od jakiegoś czasu nie mogły się dogadać.

W sieci wylał się hejt na Ashley i jej ex postanowiła zainterweniować. Cara opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie. Napisała,by fani przestali hejtować jej byłą dziewczynę, bo tak naprawdę nikt nie wie, jak wyglądała ich relacja i w jakich okolicznościach postanowiły się rozstać. Zostawią to dla siebie.

Cara Delevingne opublikowała oświadczenie na temat swojej ex.

Cara Delevingne opublikowała oświadczenie, fot.Instagram/caradelevingne.

Benson długo nie płakała i znalazła pocieszenie w ramionach rapera.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cara Delevingne publicznie całuje Ashley Benson, podczas oglądania Sereny Williams na US Open

Cara Delevingne i Ashley Benson pobrały się w Vegas!

Cara Delevingne świętuje urodziny swojej dziewczyny. Z tej okazji pokazała intymne zdjęcie w wannie!

Ashley Benson i Cara Delevingne razem w wannie.

Ashley Benson i Cara Delevingne, fot.Instagram/caradelevingne.

Ashley Benson i Cara Delevingne całują się na meczu.

Ashley Benson i Cara Delevingne całują się na meczy, fotForum.