Od czasu trwania związku z 20-letnią Edytą Zając Polska poznaje zupełnie nowego Cezarego Pazurę.

Uczucie jest dość świeże, a mimo to aktor nie zawahał się wprowadzić ukochaną w świat mediów i niepochlebnie wyrażać się o byłym małżeństwie z Weroniką Marczuk, która wykazuje znacznie więcej klasy.

– Po 40. urodzinach mężczyźni często robią bilans swego dotychczasowego życia. Podsumowują , co udało im się osiągnąć, jeśli chodzi o pozycję zawodową, sferę materialną, rodzinę – mówi psycholog Krzysztof Bąk zapytany o komentarz przez magazyn Na żywo. – Jeśli bilans wypada negatywnie, pojawia się uczucie depresji. A ta może prowadzić do nieprzemyślanych zachowań, takich jak nagła chęć odmłodzenia się przez uprawianie sportu czy związek z dużo młodszą partnerką. Kolejnym ważnym sygnałem, że mężczyzna przeżywa kryzys wieku średniego, jest poczucie, że jego życie zaczyna się od nowa. Zamiast spokojnie dokonać bilansu strat i zysków, taka osoba deprecjonuje całość swego dotychczasowego życia i odcina się od niego. Symbolicznym rozpoczęciem nowego etapu może być remont mieszkania.

Specjalista ostrzega jednak:

– Możemy zmienić swoje życie, ale pod warunkiem, że nie będziemy na siłę odcinać się od przeszłości. Bo wtedy rozczarowanie nowym związkiem to tylko kwestia czasu…