Kuba Wojewódzki ostro zaatakował Tomasza Lisa, po tym jak na okładce Newsweeka pojawiła się twarz TVN-owskiego gwiazdora w kontekście jego teoretycznego udziału w wyborach.

– Ja myślę, że on lubi dobre wyniki sprzedaży. I to jest bardziej bolesne, bo ktoś mnie zaprosił na targ, na którym nie bywam. Tym targiem jest polityka. Tym targiem są wybory parlamentarne, cały ten świat, którego unikam – stwierdził Wojewódzki.

Zdaniem Cezarego Pazury nadąsanie Kuby Wojewódzkiego jest śmieszne. Na swoim profilu facebookowym aktor napisał (pisownia oryginalna):

Coś niewiarygodnego???… Kubuś Wojewódzki się dziś zdenerwował…. Mój ulubiony szołmen i „zdrowy wariat” ma za złe Newsweekowi, że był na okładce?! Jakżesz to się wyraził?: że ktoś go zaprosił na targ, na którym nie bywa…. W życiu się tak nie uśmiałem;) Kubełku słodki, Ty od lat żyjesz z tego ,że zapraszasz na targ! Czy sobie ktoś tego życzy , czy nie… To Tobie chłopie wolno, a innym nie? Ale jaja… Nie wiedziałem… Dostosuję się:) W kontekście Twojej złości dedykiję Ci stare hawańskie przysłowie: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie;)  Acha! Jeszcze jedno…Użycie wizerunku Borysa Szyca WYBITNEGO AKTORA !!!!!, w kontekście w jakim został użyty, to jest nadużycie…. Ale Kubusia???? Na Boga , trochę więcej dystansu. DO SIEBIE:) Padam do nóg! …..ze śmiechu….

Podzielacie jego opinię?

Pazura do Wojewódzkiego: Padam do nóg.. ze śmiechu

Pazura do Wojewódzkiego: Padam do nóg.. ze śmiechu