Cezary pazura pokazuje KLATĘ po operacji: Jest jeszcze dużo do zrobienia

d-R1 d-R1

Kilka miesięcy temu Cezary Pazura miał operację kręgosłupa. Po zabiegu musiał nosić gorset ortopedyczny, a w codziennych obowiązkach pomagała mu jego ukochana żona, Edyta. Zdrowie popularnego aktora na szczęście się poprawiło i Cezary zdecydował się na trening.

Chory Pazura świętuje z żoną rocznicę ślubu: POMAGAM mu wstać!

Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie bez koszulki. Przyznał, że nie jest łatwo:

Powolny powrót do “formy” po operacji kręgosłupa… Jeszcze duuużo do zrobienia. Ręce, nogi, reszta… ufff. Ciężko. Mamy lustra w garderobie. Na (nie) szczęście.

– napisał przy zdjęciu.

Fani doceniają starania artysty:

Wygląda Pan świetnie!

– Dasz radę z Twoją cudowną żoną!

Edyta Pazura w uścisku z Czarkiem idzie z nim na koniec świata

Zobaczcie fotografię Czarka. Bardzo się zmienił?

   
10 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Po co on to pokazuje? Widać, że przejął zachowanie od swojej żony i kolejny dowód na to, że mądra żona to połowa sukcesu faceta, a głupia to właśnie coś takiego.

Czarek jak wino !!!!!!!!!!!

14:09 wole patrzec na 20-30 latkow niz 50-latkow, bo wygladaja lepiej. Jemu wisi skora. Jesli dla ciebie jest to to samo, no to nie mamy o czym gadac.

czepiacie się że kryzys itd. a jak 20 – 30 latek wstawia takie zdjęcia to jest ok?

10:17 Nie jest obleśny. Prezentuje się bardzo dobrze. Wielu facetów w jego wieku, a nawet młodszych wygląda o wiele gorzej. Inna sprawa to upublicznianie zdjęć klaty 🙂 Śmieszne tak samo jak wypięte tyłki celebrytek.

Mnie to tez pobrzydza. Stary facet, nikogo takie widoki nie obchodza. Mlode dziewczyny by na takiego kolesia nie spojrzaly (z jednym wyjatkiem – Edzia), a starsze kobiety juz nie sa w wieku na interesowanie sie facetami. Wiec nie wiem o co mu chodzi, dla kogo on to wstawia? Czego sie spodziewa? Stary wstretny facet.

Serio w pewnym wieku wstawianie zdjec swojej klaty to juz oznaka kryzysu wieku. Moj tesc ma to samo

Tak samo pomyslalam. Kryzys 50 latka. Mezczyzni tez maja swoja andropauze. Po Rozenek sie jedzi a czarek robi to samo. Przechwala sie, wystawia golizne i pokazuje cycki. Czarek, za stary jestes na to. I oblesniawy. Zobie tosaw takie widoki, publicznie sie obnazasz :d:d:d

Tak samo pomyslalam. Kryzys 50 latka. Mezczyzni tez maja swoja andropauze. Po Rozenek sie jedzi a czarek robi to samo. Przechwala sie, wystawia golizne i pokazuje cycki. Czarek, za stary jestes na to. I oblesniawy. Zobie tosaw takie widoki, publicznie sie obnazasz :d:d:d

Czarek niech sobie zrobi opetacje na biust. Obwisly mu.