Filip Chajzer po raz kolejny udowodnił, że los potrzebujących nie jest mu obojętny. Na swoim fanpagu na Facebooku zwrócił się do obserwujących o pomoc dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych w Otwocku. Chodziło o pralkę, która zepsuła się w fundacji.

Chajzer zapytał Roberta Lewandowskiego o imię dla DRUGIEGO dziecka

Filip zrobił zdjęcie na tle pralki Simens i zasugerował, że w formie barteru mogliby wysłać pralkę dla potrzebujących. Co jak co, ale reklamę to im zrobił dobrą 😉


Wpadłem na taki oto post IOP w Otwocku – Fundacja Rodzin Adopcyjnych :
Kochani, zwracamy się do Was z gorącą prośbą… Nasza pralka w ośrodku zepsuła się na amen, może znacie kogoś, kto zechciałby ufundować nam pralkę z min. 8 kg wsadem?
Przy tak dużej ilości dzieci, pralka u nas działała w zasadzie bez przerwy.
Obecnie mamy już sterty prania, sprawa jest wiec bardzo pilna… Prosimy o udostępnienie posta, może trafi do kogoś, kto mógłby nam pomóc… Prosimy o kontakt pod nr tel. 506 380 574
To zróbmy Barter na szybko bo sprawa pilna. Ja osobiście wybrałem pralkę i suszarkę Siemens Home. Jestem zachwycony. Wszystko pachnie jak z wiosennej łąki posypanej przez tatę białym proszkiem 😜a ciuchy są suche jak teksty w pamiętnikach z wakacji. To teraz czelędż – #Siemens co powiecie na przekazanie dwóch pralek i suszarki dla tych dobrych ludzi? BENG 💥 Czekam… 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 i…?

– napisał Filip.

Odpowiedź marki Simens Home była błyskawiczna:

Filip, umowa stoi! Wchodzimy w to! 

71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat!

Wspaniale jest widzieć, że dzięki zasięgowi dziennikarza, komuś można pomóc 🙂