W niedzielny wieczór Filip Chajzer wrzucił na swój Instagram zdjęcie swojej siostry, Weroniki Chajzer w stroju do ćwiczeń. Opatrzył je komentarzem:

Byłem dzisiaj z siostrą na obiedzie u Włocha… I ona nie zamówiła tiramisu… Świnia, zero solidarności z ludzką słabością 😉 – zażartował Filip.

Filip Chajzer pokazał siostrę! Fani ZACHWYCENI jej figurą! (FOTO)

Ale nie wszystkich rozbawił żart dziennikarza. Niektórzy przyjrzeli się figurze Weroniki i uznali, że dziewczyna potrzebuje pomocy:

To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu. Ta dziewczyna jest chora. PS: nie, nie jestem ani zazdrosna, ani tłusta, ponadto moje preferencje estetyczne są takie, że zdecydowanie bardziej podobają mi się kobiety szczupłe. Jestem lekarzem i spotykam w pracy osoby z zaburzeniami odżywiania – napisała internautka.

Filip zareagował:

He he he to dobre ;))) oczywiście uważam nie jedzenie tiramisu za zboczenie, ale sport (raczej wyczynowy) plus trzymanie michy to raczej nie choroba… Pani doktor ;))) – skomentował.

Na FB: Gorąca siostra Filipa Chajzera szuka pracy (FOTO)

Ktoś inny uspokoił:

Dla wszystkich tych którzy mówią że Weronika zyje woda i salata, zdradzę wam że wczoraj zjadła wieeeeeelki kawałek szarlotki 🙂 także spokojnie! Nic się nie bójcie! – napisał ktoś, kto najwyraźniej zna Weronikę Chajzer.

Jak sądzicie – jest się czym martwić?

Weronika Chajzer na Instagramie