Zanim polskie szafiarki zostały docenione przez reklamodawców i show biznes, musiały przejść długą i ciężką drogę usłaną zarzutami, że pracują za ubrania, a nie za pieniądze. Do dzisiaj złośliwi np. Pani Wiola Kołek, zarzucają im „reklamową prostytucję”.

Zobacz: Czy Macademian Girl podgląda konkurencję?

Tamara Gonzalez Perea jest jedną z bardziej rozpoznawalnych w Polsce blogerek. Macademian Girl ma charakterystyczny styl. Chyba jako jedyna z naszych rodzimych szafiarek. Tamara kocha wzory, zdobienia i zabawę kolorem.

Ostatnio w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle dziewczyna wyznała, że nie raz odmówiła projektantom, którzy chcieli podarować jej ubrania.

Zdarza mi się pisać wyrazy uznania, ale bardziej na zasadzie świetna kolekcja, piękne rzeczy, widziałabym coś w swojej szafie i na przykład wtedy coś kupuję. Ale staram się nie wywierać na projektantach presji, że koniecznie chcę się w coś ubrać. Często jest tak, że ktoś mnie bardzo ceni, bardzo mu się podoba tak jak wyglądam, ale ja potem, widząc projekty, mówię, że są świetne, ale dla kogoś innego – mówi.

Zobacz: CZERWIEŃ, KORONKI, PRZEŚWITY, BŁYSKOTKI… TAK, TO NOWA KREACJA MACADEMIAN GIRL

A jednak, blogerki znają słowo „nie”! Ciekawe, czy wszystkie.

Chcieli ubierać Macademian Girl. Ona powiedziała im NIE

Chcieli ubierać Macademian Girl. Ona powiedziała im NIE

Chcieli ubierać Macademian Girl. Ona powiedziała im NIE