Włoska szafiarka i bizneswoman Chiara Ferragni wyszła za mąż za rapera Fedeza. Uroczystość obyła się w Noto na Sycylii, a para wyprawiła naprawdę huczne przyjęcie. Goście na wyspę przylecieli samolotem linii Alitalia i podobno już na pokładzie zaczęli świętowanie. Ślub już został okrzyknięty przez zagraniczne media włoskim royal wedding. To się nazywa wesele na bogato.

Chiara Ferragni pokazuje brzuch po ciąży. Fani w SZOKU: To NIEMOŻLIWE!

Pierwsza suknia, którą Chiara zaprezentowała na obiedzie przedślubnym, to oryginalna, bogato zdobiona kreacja od Prady. Na oficjalnej części ceremonii szafiarka zadała szyku w prostej sukni z koronkowymi ornamentacjami i długim, tiulowym welonem. W kreacji od Diora, zaprojektowanej przez Marię Grazię Chiurę, wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Trzecia suknia to barokowa stylizacja również z domu mody Dior.

Chiara całe wydarzenie relacjonowała na Instagramie. Jak przystało na jedną z najpotężniejszych influencerek, na tę szczególną okazję przygotowała nawet specjalny hasztag #TheFerragnez, pod którym możemy zobaczyć wszystkie posty dotyczące ślubu.

Chiara Ferragni jest WŚCIEKŁA! Włoskie media ją PONIŻYŁY!

Pod koniec marca Chiara urodziła synka. Jego fotografiami chętnie dzieli się na swoim profilu. Jej ślub poprzedził huczny wieczór panieński, który nie odbył się bez medialnego skandalu.

Gratulujemy!

W której sukni Chiara wyglądała najlepiej?


Suknia od Prady

Suknia, którą Chiara założyła na oficjalnej części ceremonii

Trzecia suknia od Diora