We wtorek słynna włoska blogerka modowa, Chiara Ferragni została mamą. Już dzień po urodzeniu swojego pierwszego synka, Leone, podzieliła się jego zdjęciem na Instagramie. Kilka godzin temu wstawiła uroczy filmik z karmienia piersią. Nie wszystkim obserwującym spodobało się, że blogerka dzieli się swoimi intymnymi chwilami z maluszkiem.

Chiara Ferragni urodziła synka! Znamy imię

Pod krótkim filmikiem rozpętała się burza. Fani zastanawiają się, czy pokazywanie w Internecie urywków z życia prywatnego jest stosowne. Niektórzy zarzucili Chiarze… lans na dziecko:

Nie widzę w tym macierzyństwa, miłości, ani niczego… nie ma intymności… nie ma prywatności… Liczy się tylko biznes… pieniądze i sława. Tak intymna chwila została niezbezczeszczona. Nie mam słów.

Chiara Ferragni robi błąd publikując zdjęcie syna? Mamy kolejne zdjęcia LEO!

Wśród komentujących pojawili się obrońcy świeżo upieczonej mamy, którzy twierdzą, że naturalne jest karmić piersią dziecko, także w miejscu publicznym. Dzielenie się nagraniami z intymnych chwil jest dla nich jedynie potwierdzeniem niezwykłej więzi matki z synem.

A jakie jest Wasze zdanie? Chiara nie powinna się dzielić intymnymi nagraniami? Jej Instagram wygląda perfekcyjnie. Czyżby to kolejna cegiełka budująca idealny wizerunek Włoszki?

When @matildaferragni gets jealous and wanna get breastfed too 😅 #LeoncinoMio

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)