Chirurg bezlitośnie o pośladkach Taylor Swift. Dlatego się ukrywa?
Tabloidy tęsknią za Taylor Swift (27 l.). A swoją tęsknotę wyrażają w specyficzny sposób.
Gdy przyjaciółka Seleny Gomez ukrywa się przed mediami, Life&Style odgrzewa kotleta, którym są pośladki gwiazdki.
Być może pamiętacie zamieszanie wokół pupy gwiazdki, która z dnia na dzień zmieniła rozmiar.
Jej pupa wygląda na większą i wydaje się być podniesiona. Taki efekt uzyskamy implantami albo brazylijskim liftingiem – mówi Dr. Andrew Miller.
Zobacz: Gigi Hadid wydała Taylor Swift? Gdzie ukrywa się artystka?
A teoria spiskowa mówi, że Taylor spodobały się większe pośladki i zdecydowała się na jeszcze jedną sesję powiększającą. Niestety efekt przerósł jej oczekiwania. Wierząc informatorom, Tay za bardzo powiększyła pośladki i dlatego nie wychodzi z domu…






albo po body pump – 1 rok wystarczy
przytyła i założyła gacie typu push up
gość, 14-05-17, 23:26 napisał(a):Hipokrytka!Niby biega na siłownię ,a tylnymi drzwiami skrada się do chirurga plastyka!Wszystkie takie same te celebrytki z koziej d…yChyba w to nie wierzysz?Najbardziej prawdopodobnym powodem zniknięcia Taylor jest nagrywanie nowego albumu,choć ja osobiście podejrzewam ukrywanie ciąży.
Hipokrytka!Niby biega na siłownię ,a tylnymi drzwiami skrada się do chirurga plastyka!Wszystkie takie same te celebrytki z koziej d…y
Ma figurę modelki i boskie nogi 🙂 bardzo ją lubię
gość, 14-05-17, 08:33 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 07:30 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 01:59 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 01:20 napisał(a):Jest i bedzie nieciekawa z wyglądu. Ma nieproporcjonalnie długi tułw w stosunku do ciała. Wyglada jak żyrafa.Najpiękniejsza kobieta na świecie (moim zdaniem).Oddałbym dusze diabłu za możliwość bycia jej chłopakiem/mężem. [/quote]Przyjmuję – będzie miała męża Polaka a ty jesteś mój. To satanistka i iluminatka tak więc nie zdziw się co ona wyprawia. Czary, seks, koty, satanizm to od dziś twa codzienność.[/quote]Nigdy nie będę miał u niej szansy (tak jak żaden fan)to oczywiste jak 2×2 ,ale jeśli nawet wszystko co napisałaś/eś o niej to prawda(czary? serio?) to wciąż uważam ze… jest tego warta.[/quote]Blank space – “Mogłabym pokazać ci niesamowite rzeczyMagię, szaleństwo, niebo, grzech”. New Romantics – “Ale każda noc spędzona z nami jest jak ze snu.Kochanie jesteśmy nowymi romantykami”. Czary. Romantyzm. Pociesz się że ją też kopali w zadek, była porzucana, ośmieszana, cierpiała. Nagrali ją i nazwali manipulantką. Ale dorobiła się majątku – studio nagraniowe, odrzutowce i posiadłości – i taka nieszczęśliwa w miłości. Weszła na szczyt i jest tam sama bo nikt nie ma startu do jej sławy i kasy. Pozostał jej seks z modelkami. Kto chciałby być utrzymankiem bogaczki któremu się płaci za seks? To poniżenie.
gość, 14-05-17, 07:30 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 01:59 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 01:20 napisał(a):Jest i bedzie nieciekawa z wyglądu. Ma nieproporcjonalnie długi tułw w stosunku do ciała. Wyglada jak żyrafa.Najpiękniejsza kobieta na świecie (moim zdaniem).Oddałbym dusze diabłu za możliwość bycia jej chłopakiem/mężem. [/quote]Przyjmuję – będzie miała męża Polaka a ty jesteś mój. To satanistka i iluminatka tak więc nie zdziw się co ona wyprawia. Czary, seks, koty, satanizm to od dziś twa codzienność.[/quote]Nigdy nie będę miał u niej szansy (tak jak żaden fan)to oczywiste jak 2×2 ,ale jeśli nawet wszystko co napisałaś/eś o niej to prawda(czary? serio?) to wciąż uważam ze… jest tego warta.
Sama jestes nie iejawa z wygladu slonico.Tylor ma piekna figure. Zwlaszcza nogi.
ona wtedy miala takie majki z pushupem wszysacy to wiedza co za news z dupy
Jest i bedzie nieciekawa z wyglądu. Ma nieproporcjonalnie długi tułw w stosunku do ciała. Wyglada jak żyrafa.
gość, 14-05-17, 01:59 napisał(a):[quote]gość, 14-05-17, 01:20 napisał(a):Jest i bedzie nieciekawa z wyglądu. Ma nieproporcjonalnie długi tułw w stosunku do ciała. Wyglada jak żyrafa.Najpiękniejsza kobieta na świecie (moim zdaniem).Oddałbym dusze diabłu za możliwość bycia jej chłopakiem/mężem. [/quote]Przyjmuję – będzie miała męża Polaka a ty jesteś mój. To satanistka i iluminatka tak więc nie zdziw się co ona wyprawia. Czary, seks, koty, satanizm to od dziś twa codzienność.
Nogi ma zabójcze. . Mogę oglądać jej foty cały dzień !!
gość, 14-05-17, 01:20 napisał(a):Jest i bedzie nieciekawa z wyglądu. Ma nieproporcjonalnie długi tułw w stosunku do ciała. Wyglada jak żyrafa.Najpiękniejsza kobieta na świecie (moim zdaniem).Oddałbym dusze diabłu za możliwość bycia jej chłopakiem/mężem.
Mi sie wydaje że to ćwiczenia i zabiegi. Zabiegi pupy to jedna z najlepszych zabiegów. Zaraz po usuwaniu rozstępów i botosku, no ale oczywiście po 45, 50 rokiem życia. Nie ma potrzeby potoksu w wieku 30 paru lat
Ona się nadaje …