Chłopaki z Backstreet Boys byli w drugiej połowie lat 90-tych u szczytu swojej kariery. Niestety jak wiele innych zespołów popełnili jeden mały błąd, postanowili zacząć solowe kariery. Oczywiście żaden z nich nie odniósł sukcesu.

Po pięciu latach rozłąki postanowili znów nagrać coś razem. Tak powstała płyta Never Gone, która sprzedała się w marnym nakładzie 750 tys. egzemplarzy. Kevin Richardson zdecydował wtedy, że ostatecznie odchodzi z grupy i poświeci się całkowicie swojej rodzinie.

Reszta zespołu nie dała jednak za wygraną i dalej próbowała odbudować swoją dawną sławę. Ich najnowszy krążek nosi tytuł This is Us i będzie miał swoją premierę 6 października tego roku. Ma on być mieszanką R&B oraz popu.

W ciągu 12 lat swojej kariery zespół sprzedał ponad 76 milionów płyt i wpisał się w historię muzyki jako jeden z najlepszych boysbandów.

Czy ich najnowszy krążek ma szanse pobić sukces Millennium, który sprzedał się w ilości prawie 30 milionów kopii? Brian Littrell, Howie Dorough, Nick Carter oraz AJ McLean bardzo w to wierzą.

Poniżej zdjęcia z promocji This is Us.

\"Chłopaki

\"Chłopaki