Katarzyna Zielińska (38 l.) od lat jest wierna krótkim włosom, jednak nie znaczy to, że wciąż nosi tą samą fryzurę. Stawia na przeróżne uczesania. Tym razem wybrała krótkie, zadziorne cięcie z grzywką. Gdy dodała zdjęcie z nową fryzurą, internauci nie szczędzili jej komplementów.

No wreszcie nie taka przylizana i grzeczna
Cuuuuudownie !!!!
Bardzo twarzowa fryzura

Ciężarna Kasia Zielińska odpoczywa na wakacjach. W bikini!

Dzisiaj natomiast aktorka wrzuciła na Instagram filmik w pięknej sukience ze swoim ciążowym brzuszkiem w roli głównej. Wygląda świetnie!

Ciąża Pani służy. Wygląda Pani ślicznie
Przepięknie Pani wygląda
Kurcze ja w ciąży nie byłam taka piękna

A jak wam się podoba nowa fryzura Kasi?

No i jak? Podoba się Wam? #nowaja #hair #hairstyle #maryla #namówiłamnie #warsawgirl #krótko #cuthair

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Wiem, to do mnie niepodobne. Jeszcze jedna fota ze "stanu wyjątkowego". Ale to zdjęcie to kwintesencja MNIE. Powiem Wam, że jest to stan najpiękniejszy na świecie. Czuję się, jakby urosły mi skrzydła. Mogę przenosić góry, prasować sterty ubrań, być upaćkana marchewką i ciatkiem czekoladowym a kiedy wychodzę do pracy, czuję, że mam tyle energii, że mogłabym zagrać trzy spektakle pod rząd! Bez przerwy. RODZINA to coś, co powoduje, że człowiek ma dystans do świata, do problemów, to coś co sprawia, że powroty do domu mają sens. Z Rodziną można zwyciężać wszystko. Nic nie jest straszne. I tego właśnie Wam życzę na koniec tego wspaniałego tygodnia! Dbajcie o najbliższych i przenoście góry. Jedno mamy życie więc warto patrzeć na dobre rzeczy i się do nich uśmiechać❤️ #family #lifestyle #sunnyday #haveagoodday #love #whiteisnewblack #happy #happygirl #kiss #cmok #dobregodnia

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

U mnie dziś od rana słońce! #sroda #dobrydzien #hello #sunnyday #❤️#wendesday #goodday

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)