Wiadomo, że moda nie jest po to, żeby było nam wygodnie. Ma być przede wszystkim trendy. Oryginalnie. Inaczej! I choćby nam marzły paluszki, myślimy sobie, że przecież warto cierpieć dla ładnego wyglądu, prawda?

Kourtney Kardashian udowadnia, że dla modnego wyglądu można się namęczyć – spójrzcie na jej SPODNIE (ZDJĘCIA)

Victoria Beckham raczej twardo stąpa po ziemi. Jej kolekcje nadają się do noszenia. Vicky nie przesadza – fasony, które proponuje są dostosowane do trybu życia współczesnych kobiet i w większości nie tylko ładne, ale i wygodne. Czasem wśród propozycji Beckham znajdują się jednak rzeczy, które niekoniecznie nadają się do codziennych stylówek.

Najnowszym przykładem są kozaki peep toes, które Victoria wykorzystała w kilku ostatnich stylizacjach. Krwistoczerwone, w centki, w końcu w kolorze wina – wszystkie wyglądały zabójczo w stylizacjach Vicky.

Księżna Kate w modnych kulotach i z torebką Chanel (ZDJĘCIA)

Projektantka zestawia kozaki ze spódnicami za kolano – dwie z nich mają z przodu wygodne rozcięcie. Jesienne stylizacje gwiazda komponuje ze swetrami lub żakietami. Wygląda świetnie!

Nie jestem przekonana, że peep toes są dobrym wyborem na listopad w Warszawie (choć widuję ostatnio dziewczyny idące w takich butach do biura). Znalazłam więc kilka propozycji kozaków na szpilce. Są w stylu Victorii (Beckham często nosi do spódnic właśnie takie kozaczki) i w przeciwieństwie do butów z odkrytym palcem nadają się na naprawdę chłodne dni ——>

Kozaki na szpilce w stylu Victorii Beckham

Victoria Beckham w jesiennej stylizacji, fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Buty – skarpety na szpilkach odsłaniające palce, takie modele są w kolekcji Victorii, kosztują ok. 5 tys zł, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. MEGA / Mega Agency / Forum

Victoria Beckham, fot. JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Victoria Beckham , fot.  MEGA / Mega Agency / Forum

Fot.  BACKGRID / Backgrid USA / Forum