Piotr Woźniak Starak zginął w nocy z soboty na niedzielę podczas wypadku na jeziorze Kisajno. Wczoraj odnaleziono jego ciało.

W ciągu czterech dni poszukiwań przez internet przelała się fala przeróżnych komentarzy. Wiele z nich pojawiało się także na Instagramie Staraka.

Piotr Woźniak Starak – co z Instagramem tragicznie zmarłego?

Wdowa po Piotrze, Agnieszka Woźniak-Starak dość szybko wyłączyła możliwość komentowania pod postami na swoim profilu. Teraz podobnie potraktowano wpisy na koncie Piotra. Rodzina zablokowała możliwość umieszczania komentarzy.

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża – Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Profil Staraka wciąż działa. Ostatnie zdjęcie na IG zmarłego tragicznie producenta dotyczy filmu, nad pracował Woźniak. To Ukryta gra. Premierę zapowiadano na listopad.

Nie wiadomo, czy profil Piotra Woźniaka-Staraka pozostanie w sieci. Niektórzy decydują się na pozostawienie takiej pamiątki po zmarłym. Na przykład rodzina Anny Przybylskiej nie skasowała profilu aktorki – działa on do dziś.

 

Ostatni post na Instagramie Piotra Woźniaka-Staraka

View this post on Instagram

@ukrytagra 🔥✊🏼

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

 

Ostatni post z Agnieszką

View this post on Instagram

Moja żona jest the best 😉

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on