Co one wyprawiają na ściance? Zielińską i Rogalską poniosło

3-R1 3-R1

Znak naszych czasów – wszechobecne slefies! Idziesz do restauracji, a sąsiadki ze stolika obok robią sobie samo*ebki? Idziesz korytarzem przez galerię, a tam dziewczynki pozują do aparatów? Tak, to obsesja, ogólnoświatowa i dotykająca każdą płeć. Tymczasem naukowcy bija na alarm – robienie selfie skutkuje w przyszłości drugim podbródkiem. Zarys takiego już jest widoczny u Maffashion.

Zobacz: DZIĘKI TEMU PROSTEMU ĆWICZENIU PODWÓJNY PODBRÓDEK ZNIKNIE

Jeszcze parę lat temu siedzenie “w telefonie” w towarzystwie nie było mile widziane, dzisiaj szokiem jest spotkanie, podczas którego rozmówcy patrzą sobie w oczy i skupieni są na rozmowie, a nie robieniu sobie zdjęć czy siedzeniu na “fejsie”.

Nawet na salonach obecne są “samo*ebki”. Na wczorajszym Wielkim teście o internecie Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska i ich telefony bawiły się cudownie. Tylko może z boku, okiem widza czy paparazzi, ich zachowanie mogło wydawać się… dziwne.

Co one wyprawiają na ściance? Zielińska i Rogalską poniosło

Co one wyprawiają na ściance? Zielińska i Rogalską poniosło

Co one wyprawiają na ściance? Zielińska i Rogalską poniosło

Co one wyprawiają na ściance? Zielińska i Rogalską poniosło

Co one wyprawiają na ściance? Zielińska i Rogalską poniosło

   
15 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

nie znoszę rogalskiej lizydupa

A ja je lubię! Takie pozytywne. Wariatki, ale fajne:)

Stare a głupie

Bardzo lubie Marzene (ktora ogladam w Pytaniu na sniadaniei Kasie (Barwy szczescia)Bardzo ladne i pelne humoruMirka z Sydney

[b]gość, 01-12-15, 15:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-12-15, 12:31 napisał(a):[/b]Rogalska stara. 45 letnia krowa a gdzie dzieci mąż?Nie Twój zasrany interes, melepeto :P[/quote]PS. I WNUKI?

[b]gość, 01-12-15, 12:31 napisał(a):[/b]Rogalska stara. 45 letnia krowa a gdzie dzieci mąż?Nie Twój zasrany interes, melepeto 😛

[b]gość, 01-12-15, 13:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-12-15, 12:31 napisał(a):[/b]Rogalska stara. 45 letnia krowa a gdzie dzieci mąż?z jakiego zadupia pochodzisz? pewnie sama hajtnęłaś się, żeby baby we wsi nie gadały;)[/quote]Zazdrość przez Ciebie przemawia! Ona odniosła życiowy sukces, bo udało się jej złapać faceta na dziecko przed ukończeniem 20 r.ż., wesele było huczne i nikt nie komentował wielkiego brzucha ściśniętego białą suknią z gorsetem! Teraz co prawda siedzi z dzieckiem w domu, a sąsiadki plotkują że mąż chodzi na boki, ale i tak jest przecież lepsza niż takie feministki jak Ty 😉

głupie stare krowy nie można już na nie patrzeć są tak brzydkie

Obie zachowywały się jak “maniurki”. Brak Klasy u Rogalskiej jest nie do wytrzymania.

Rogalską kiedyś lubiłam, ale ostatnio gra straszną luzarę i wyglada to troche sztucznie

brzydkie stare krowy… choć zielińska z rocznika nie jest stara ale wygląda na 50 lat

ojej przesadzacie…powygłupiały sie kobity i coz w tym złego:))

Wygladaja jakby sie troche podpily 🙂

[b]gość, 01-12-15, 12:31 napisał(a):[/b]Rogalska stara. 45 letnia krowa a gdzie dzieci mąż?z jakiego zadupia pochodzisz? pewnie sama hajtnęłaś się, żeby baby we wsi nie gadały;)

Rogalska stara. 45 letnia krowa a gdzie dzieci mąż?