Co powiecie na Anetę Zając w kręconych włosach? (FB)

1-93-R1 1-93-R1

Kiedy zaczynała swoją karierę, była jedną z bohaterek w serialu Pierwsza miłość. Na planie poznała Mikołaja Krawczyka, z którym ma dwóch synków. Niestety, Mikołaj na planie produkcji spotkał też obecną miłość – Agnieszkę Włodarczyk. Dziś Aneta jest singielką, która dzielnie łączy macierzyństwo z pracą zawodową. Swoją pracowitością skradła serca milionów Polaków. Pamiętacie, jak wygrała Taniec z gwiazdami?

Aneta Zając w nowej fryzurze

Zając chętnie pokazuje swoje zdjęcia na portalach społecznościowych. Na jednym z najnowszych selfies ma kręcone włosy i pozuje z Zosią Zborowską:

Zosia Zborowska #TeatrCapitol #kiedykotaniema #za5minutnascenie #damskagarderoba

Życzymy samych sukcesów!

&nbsp

󾰛󾌩󾌪 Zosia Zborowska #TeatrCapitol #kiedykotaniema #za5minutnascenie #damskagarderoba

Posted by Aneta Zając Official on 15 września 2015

Co powiecie na Anetę Zając w kręconych włosach? (FB)

Co powiecie na Anetę Zając w kręconych włosach? (FB)

   
60 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

a co Zajac zjadla na sniadanie napiszecie?

Aneta piękna i wykształcona

Krzyz na szyi odwrocony! Szuka pocieszenia w satanizmie!

[b]gość, 17-09-15, 09:28 napisał(a):[/b]Aga przestań hejtowac i zajmij sie sobąNie jestem Aga ani Agata. Artykuł czytano ponad 18000razy,pomyśl trochę to nie boli 😉 Aneta wygląda okropnie,ma grube nóżki,kwadratową głowę i brzydkie oczy,nos jak kartofel,nie ma gustu. Moje zdanie.

Widze ze sie zapisala do Kabbaly!

w kręconych wyglada staro ,jak paniusia z prowincji

piękny typ urody! Zawsze wyglada i będzie wyglądała jak młoda dziewczyna!

Ja ja wprost uwielbiam w prostych i długich…jest wtedy najpiekniejsza kobieta świata

Beznadziejna

zawsze beznadziejnie

hmm, ja na Zajac w lokach powiem- spierdalaj klocu, bo juz nie mozna zniesc tego taniech lansu spasiona miernoto!

sprawdź czy partner cię zdradza expartner.info

Poszukuje kijow golfowych dla poczatkujacych. Nowe albo uzywane. Zastanawiam się co wybrac. Nowe znalazlem w sklepie golfowym golfhelp.pl za 1300 pln z torba ale chcialem wydac mnie uzywane widze na golfaukcje.pl ale albo sa pojedyncze kije i trudno skompletowac zestaw albo sa cale zestawy ale dla zaawansowanych.Moze ktos ma jakies stare kije ale pelen zestaw? Moze byc bez torby

Aneta wygląda zjawiskowo nie To co papudra ,bez mózgowiec

dlamnie prostota

[b]gość, 17-09-15, 16:19 napisał(a):[/b]Zborowska jest super, widać że wyluzowana, a zając spięta jak dupa w kolejce do kibla.Zapomniałaś napisać po wyrazie “super” prymitywna. Tak tak, Zborowska to taki super prymityw że nawet nazwisko ojca i geny matki nic nie zmienią.

poznałam ja osobiście i powiem że nie jest taka słodka jak wam się wydaje to Kinga z pierwszej miłości była miła niż ona

Wyglada super

[b]gość, 17-09-15, 17:03 napisał(a):[/b]u Anety płynie sama słodycz , urodą i mądroscią a tak bardziej po polsku mogłabyś napisać, o co ci chodzi?

czytalam również że papudrze podobają się geje

Dla mnie jest ładna

Piękna nasza Anetka

z twarzy ok ale jest za gruba.

u Anety płynie sama słodycz , urodą i mądroscią

Aneta jest sliczna

Biedna zawsze nijaka taka kombinuje a wygląda nijak poprostu nijak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zborowska jest super, widać że wyluzowana, a zając spięta jak dupa w kolejce do kibla.

Przaśna taka.. Nijaka. Niby ładna, niby nie..

Ja ją bardzo lubię sympatyczna i normalna aktorka

Wiecie Co papudra lubi gejów

Tu jest jakas antyfanka Anety która caly czas ja krytykuje i nic nie robi bo lubi marnowac czas przed kompem,moze przyśli mam swoje zdj to ocenimy jak wygladasz trollico.Nawet poznac twoje pismo mam pytanie czy na coś chorujesz że tak obrażasz ludzi i ich wyzywasz

Ta pani jest, była i będzie beznadziejna.

[b]gość, 17-09-15, 04:59 napisał(a):[/b]Ochydna dziewczyna ze wzrostem KRASNALAWzajemnie jędzo

Ona jest ładna 😉

Obie uwielbiam 🙂 ludziska mniej jadu :-*

Co ona zrobi jak ten durny serial się wreszcie skończy?

[b]gość, 17-09-15, 09:28 napisał(a):[/b]Aga przestań hejtowac i zajmij sie sobąMam na imię Barbara. A Ty?

A ta obok niej, to co to za idiotka?

Fajnie wyglada

Uśmiech kombinerek.

a te głupie miny to z jakiej okazji?

ladna normalna kobieta, przynajmniej nie jest zbotoxowana juz jak Agnieszka

fajna,zwyczajna kobieta,troche popracowac ze stylista i bedzie ok

Ani talent, ani uroda. Promowana na siłę z tego powodu, że Krawczyk ją zostawił. Tak samo jak Rusin stała się gwiazdą, bo Lis woli Hankę.

[b]gość, 17-09-15, 07:42 napisał(a):[/b]Jak ci sie ona nie podoba I jej nie lubisz to po co tu wchodzisz?Po to , aby napisać, ze mi się nie podoba i jej nie lubię.

[b]gość, 17-09-15, 05:10 napisał(a):[/b]Debilne zdjęcia, kto pisał te komentarze pod zdjęciami, chyba ktoś bez mozguno jesli ktos bez mozgu, to Zajac

Aga przestań hejtowac i zajmij sie sobą

Jak ci sie ona nie podoba I jej nie lubisz to po co tu wchodzisz?

Taką ma zawsze wystraszona minę. Uroku jej to nie dodaje.

Ładna jest:)