Brad Pitt ostatnio wzbudził spore emocje w Polsce, po tym, jak wyszło na jaw, że spotyka się z modelką o polskich korzeniach Nicole Poturalski. Potem nawet plotkowano, że spodziewa się z nią dziecka. Natomiast para po kilku miesiącach się rozstała.

Brad Pitt na wózku inwalidzkim

Brad Pitt KOMENTUJE zdjęcia zrobione z Jennifer Aniston na SAG

O aktorze znowu głośno. Paparazzi zrobili mu zdjęcia na wózku inwalidzkim, kiedy wyjeżdżał z ośrodka medycznego w Beverly Hills. Jak podaje DailyMail, Bradowi podobno usunięto „zęby mądrości”. Widzimy, że Pitt musiał wcześniej dostać sygnał, że przed kliniką stoją fotoreporterzy.

Brad Pitt ma nową dziewczynę. Mamy zdjęcia!

Brad Pitt z pewnością musiał pilnie usunąć zęba, ponieważ zabieg odbył się nieco ponad tydzień przed pojawieniem się na 93. ceremonii rozdania Oscarów, które odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia.

Brad Pitt nie ma ŻADNEGO kontaktu z synem Maddoxem

Brad Pitt wychodzi ze szpitala. Fot. / Backgrid USA / Forum

Brad Pitt wychodzi ze szpitala. Fot. / Backgrid USA / Forum

Best Supporting Actor Brad Pitt poses with the Oscar in the photo room during the 92nd Academy Awards in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., February 9, 2020.,Image: 497494067, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: LUCAS JACKSON / Reuters / Forum

Brad Pitt ze statuetką

Brad Pitt/fot. Zuma Press/Forum