Dakota Johnson (34 l.) została sfotografowana z przyjaciółmi podczas wakacji w Rzymie. Aktorka i nowa gwiazda Marvela postawiła na swobodny styl w czarnym swetrze, który założyła na klasyczny T-shirt i połączyła z jasnymi dżinsami z szerokimi nogawkami. Na spacer po mieście założyła jasnozielone tenisówki adidas – model Samba.

Dakota Johnson w przezroczystej sukience

Dakota Johnson uzupełniła swój look okularami przeciwsłonecznymi w stylu awiator (od Gucci) i czarną czapką baseballową z napisem NY. Nie można również zapomnieć o bordowej torebce Gucci z lakierowanej skóry, która nadała całości ekstrawagancji.

Podróż absolwentki gwiazdy „50 twarzy Greya” do Rzymu jest pierwszą wycieczką Dakoty Johnson odkąd ujawniono, że podobno zaręczyła się z Chrisem Martinem (47 l.).

Dakota Johnson and Blake Lee are joined by a freind during their roman holiday

Dakota Johnson w Rzymie

Według brytyjskiego dziennika „The Mirror” frontman zespołu Coldplay oświadczył się aktorce jakiś czas temu z „oficjalnym błogosławieństwem” swojej byłej żony Gwyneth Paltrow (51 lat) i ich dzieci: Apple (19 l.) i Mosesa (17 l.)

Dakota Johnson i Chris Martin zaręczyli się. Zobacz pierścionek!

Para podobno od pierwszego dnia była sobą zauroczona, więc podjęcie kolejnego, poważniejszego kroku w ich relacji było nieuniknione. Jednak według doniesień nie śpieszy im się z planowaniem ślubu. Odkąd rozpoczęli swój związek 6 lat temu, para utrzymywała swój romans w tajemnicy.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: