Przed nami premiera 7. sezonu „Riverdale”, dlatego gwiazdy serialu pojawiają się ostatnio w mediach ze wzmożoną częstotliwością. Teraz Cole Sprouse (30 l.) wyznał, kiedy i jak stracił dziewictwo. Czy po wyznaniach księcia Harry’ego to jakaś moda?

Dylan Sprouse – nagie zdjęcia wyciekły do internetu

Były gwiazdor Disney’a, ujawnił w ostatnią środę, że po raz pierwszy uprawiał seks na rodzinnych wakacjach i trwało to zaledwie „20 sekund”.

To taka wspaniała historia. Czuję, że to wiele o mnie mówi […] Miałem 14 lat, kiedy straciłem dziewictwo […] Byłem na rodzinnej wycieczce na Florydzie i poznałem starszą dziewczynę, więc to już jest wątpliwe. … Pierwszej nocy, kiedy się całowaliśmy, drugiej nocy – to mnie denerwuje, to takie krępujące – zapukałem do drzwi jej hotelu, wyznał, z uśmiechem aktor.

Cole Sprouse stracił dziewictwo w wieku 14 lat

W końcu zebrałem się na odwagę, by wygłosić słowa. Spojrzałem na nią i powiedziałem: „Więc jesteś jak DTF?” (przyp. jesteś chętna na seks?) Ona mówi: „Co?”, a ja mówię: „Wiesz, do choler*?”. Miałem 14 lat”, wspomina gwiazdor „Riverdale”.

Aktor „Riverdale” przyznał się do zabójstwa matki

Po tym, jak dziewczyna odpowiedziała: „Jasne”, Cole wysłał SMS-a do Dylana i przyjaciela, który był z nimi na wycieczce, by ci wyszli z ich wspólnego pokoju, bo sprowadza dziewczynę.

Następnie Cole Sprouse wyznał, że „wytrzymał tylko około 20 sekund” i nigdy więcej nie rozmawiał z dziewczyną.