33-letni mistrz mieszanych sztuk walki Conor McGregor i 31-letni muzyk Machine Gun Kelly musieli zostać rozdzieleni przez ochronę na czerwonym dywanie, podczas imprezy zorganizowanej przez MTV.

Machine Gun Kelly ma świetny kontakt z dziećmi Megan Fox (ZDJĘCIA)

A wszystko po tym, jak w niedzielę wieczorem wdali się w kłótnię „wdali się w bójkę na środku czerwonego dywanu”, powiedział jeden ze świadków i „musieli zostać rozdzieleni”. Zdjęcia pokazują mistrza UFC i piosenkarza, jak są rozdzielani przez tłum, na wideo z zajścia słychać krzyki i wrzaski. W środku całego zajścia była również Megan Fox.

Conor McGregor rzekomo rzucił swoim napojem w Kelly’ego. „Potargali się, ale potem się uspokoiło. Po czym Conor znowu zawrócił i chciał zaatakować Kelly’ego”, powiedział jeden ze świadków plotkarskiemu serwisowi PageSix.

Machine Gun Kelly planował związek z Megan Fox zanim się poznali

Podobno McGregor, który ma ewidentne problemy z agresją poza ringiem był wściekły i nawet ochrona imprezy miała problemy z jego zatrzymaniem. Nie chciał się uspokoić.

„[McGregor] był gotowy do rzucania pięściami”, powiedział kolejny świadek, dodając: „ochrona miała problem z powstrzymaniem go”.

Oficjalny przedstawiciel McGregora zaprzeczył, że potyczka na czerwonym dywanie w ogóle miała miejsce pomimo dowodów fotograficznych. „Conor walczy tylko z przeciwnikami w ringu”, powiedziano w oświadczeniu.