31-letni Machine Gun Kelly wyznał, że fakt bycia aktualnie w związku z 35-letnią Megan Fox to spełnienie pewnego rodzaju marzeń, „życie zatoczyło kółko”, po tym jak powiedział, że gdy był nastolatkiem w jego sypialni wisiał plakat aktorki z sesji zdjęciowej do magazynu GQ. Czy to nie urocze? Jak widać marzenia z lat nastoletnich się spełniają i nigdy nie wiadomo, co się w życiu wydarzy. I tego trzeba się trzymać, prawda?

Megan Fox spędza dzień z Machine Gun Kellym i trójką synów (ZDJĘCIA)

Piosenkarz udzielił wywiadu do sierpniowego numeru GQ. W rozmowie nie tylko zdradził tajemnicę dotyczącą plakatu seksownej gwiazdy, ale również to, że posiada tatuaż „Transformersów”, kultowego już filmu, w którym Megan Fox zagrała jedną z głównych ról. Jednak to nie wszystko!

„Co najmniej jeden kolega z klasy wspomina [Kelly’ego], że przysięgał, że pewnego dnia poślubi Megan Fox”, powiedział Wesley Lawery, który chodził do liceum z artystą.

 

Nowy facet Megan Fox lansuje bardzo DZIWNY trend

W amerykańskim magazynie InStyle czytamy, że artysta i zdobywca nagrody Grammy mówi o Megan Fox, że jest dla niego jak „ziemia”.

„Kiedy jest lato, to jest najgorętsze lato. Kiedy jest zima, jest to najbardziej niesamowity chłód” – wyjaśnił. „Jesień i wiosna to piękne doznania. Jest niepodobna do żadnej osoby, którą spotkałem w swoim życiu (…) Myślę, że ludzie tak naprawdę nie wieżą w prawdziwą miłość, dlatego nie wierzą w to co naprawdę jest między nami”.

Pijana Megan Fox. Machine Gun Kelly wynosi ją z klubu (ZDJĘCIA)

Para potwierdziła swój związek w lipcu zeszłego roku. Od tamtej pory ich relacja przykuwa wiele uwagi. Z kilku powodów. Rozstania aktorki z Brianem Austinem Greenem, a także różnicy wieku między nią, a Machine Gun Kellym.

„On ma 31 lat, a ja 35. Jasne, przez całe życie żył tak, jakby miał 19 lat, ale on nie ma 19 lat. Nikt nie mrugnąłby dwa razy okiem, gdyby George Clooney spotykał się z kimś o 4 lata młodszym”, powiedziała w jednym z wywiadów. Megan ma racje!

Megan Fox i Machine Gun Kelly

Megan Fox i Machine Gun Kelly fot. The Mega Agency / Forum

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce fot. Backgrid USA / Forum

Machine Gun Kelly i Megan Fox na lotnisku

Machine Gun Kelly, Megan Fox/fot. FORUM