Gordona Ramsay’a nie trzeba nikomu przestawiać, jednak jego dzieci już tak. Chociaż rodzina pracuje nad tym, by każde z Ramsay’ów zarabiało na swój kawałek chleba. Teraz w światła reflektorów wchodzi 23-letnia Holly Ramsay, która właśnie podpisała lukratywny kontrakt z brytyjską marką bielizny Boux Avenue. Tą samą, o której była mowa w kontrowersyjnym zdjęciu Scotta Disicka i jego 19-letniej dziewczyny Amelii Gray Hamlin.

Scott Disick wrzucił nagie zdjęcie 19-latki. W internecie burza

W przeciwieństwie do Hamlin, Holly wybrała na premierę swojej kolaboracji bardzo dziewczęcy komplet. Nic wyzywającego. Szorty i top z falbanką w kolorze baby blue tworzące modny set, zarówno do chodzenia po domu, do snu, jak i na plażę. Zdjęcia zobaczycie tu.

Jednak to nie wszystko. Holly Ramsay znana jest nie tylko z bliskiej przyjaźni z dziećmi Beckhamów i słynnego na całym świecie ojca. Młoda gwiazdka prowadzi własny podcast, a teraz według najnowszych doniesień podpisała kontrakt z Love Island.

52-letni Gordon Ramsey doczekał się piątego dziecka. Dumne rodzeństwo pochwaliło się nowym braciszkiem

Producenci programu Love Island są zachwyceni współpracą z Holly Ramsay, „Zajęło nam to miesiące rozmów, ale Holly jest aktualnie w pełni zaangażowana w program”.

„Jest bardzo ekscytującym dodatkiem do obsady i będzie wielkim hitem wśród widzów. Holly została wychowana do ciężkiej pracy, okazywania szacunku i nie polegania na sławie swojego taty. Ona szuka własnej drogi  i odniesie sukces na własną rękę”, dodają osoby związane z show.

Harper Beckham CAŁUJE syna Gordona Ramsaya. Urocze?

Holly Ramsay życzymy powodzenia, ale nie poleganie na sławie taty chyba jest niemożliwe. Gdyby nie to, kim dla producentów czy czytelników byłaby… 23-letnia Holly z Wielkiej Brytanii? To nic złego wykorzystywać możliwości, które dostaje się od losu, ale bezsensownym jest udawanie, że sławny tata nie pomógł jej w karierze.