Scott Disick – 38-letni ojciec dzieci Kourtney Kardashian wywołał burzę w internecie, po tym jak wrzucił na swojego Instagrama niemal nagie zdjęcie swojej 19-letniej dziewczyny Amelii Grey Hamlin (córki aktorki i osobowości telewizyjnej Lisy Rinny).

Scott udostępnił sprośne zdjęcie 19-latki na swoim Insta Stories, opatrując je opisem „Trochę wyżej, już praaawie”. Amelia opublikowała więcej zdjęć z tej prywatnej sesji – ale wersje, gdy jest zwrócona w stronę kamery – gwiazdka promuje tym samym brytyjską markę bielizny. „Kolejny dzień, kolejny zmysłowy komplet bielizny z @bouxavenue #designedinlondon” – napisała nastolatka w opisie fotografii.

Podczas gdy Scott Disick uważał, że zdjęcie, które udostępnił, było żartobliwe, jego krytycy twierdzą inaczej, że było „bez szacunku”, wskazując na 19-letnią różnicę wieku. Jeden napisał: „To naprawdę niestosowne. Jest dla niej za stary i po prostu to wszystko wydaje się blee”.

Inny post: „Straszne! Ona jest tylko nastolatką. [Lisa] Rinna naprawdę powinna się wstydzić, że toleruje i promuje ten związek”. Kolejny internauta stwierdził, że Scott próbował prześcignąć  zdjęcia swojej byłej Kourtney Kardashian ze swoim nowym mężczyzną Travisem Barkerem….

Sonda

poll-violet

Jak oceniasz zdjęcie 19-letniej Amelii Hamlin?

Scott Disick i Amelia Hamlin zostali po raz pierwszy przyłapani przez paparazzi jesienią zeszłego roku. Zaś młoda modelka i córka celebrytki upubliczniła swój związek ze Scottem na Instagramie tuż przed Walentynkami 2020. Według doniesień „Scott i Amelia tworzą poważny związek. Amelia bardzo często odwiedza dom Scotta i spędza tam sporo czasu.

Dla przypomnienia, Scott zyskał sławę dzięki swojemu związkowi z 41-letnią Kourtney Kardashian i występowi w reality show „Z kamerą u Kardashianów”

Scott Disick z dziewczyną za rękę.

Scott Disick z dziewczyną za rękę. Fot.Forum/Mega Agency.

Scott Disick i Amelia Hamlin relaksują się w basenie.

Scott Disick i Amelia Hamlin relaksują się w basenie. Fot.Forum/Mega Agency.