Cóż za kontrast: Emily Ratajkowski pozuje z Kloss i Shayk, “Jaka ona malutka!”

W Nowym Jorku trwa tydzień mody, więc pokazów i modowych imprez nie brakuje. A w związku z tym, że aktualnie na wybiegi wpuszczają dosłownie każdego. Oprócz profesjonalnych modelek i modeli, można podziwiać celebrytów, seniorów, osoby plus size, osoby niepełnosprawne i o każdym odcieniu skóry lub narodowosci. W ten sposób właśnie na wybieg trafiła Emily Ratajkowski, która nigdy modelką wybiegową nie była.

Emily Ratajkowski chwali się zdjęciem 18-miesięcznego synka

Emily Ratajkowski, która niedawno rozstała się ze swoim mężem była jedną z gwiazd pokazu Vogue World, który odbył się w poniedziałek wieczorem, aby uczcić 130. rocznicę magazynu. Irina Shayk na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, które od razu wzbudziło wiele emocji. Emily Ratajkowski wydaje się na nim malutka.

Chociaż niektóre modelki miały na sobie buty na platformie, fani nie mogli nie zauważyć ogromnej różnicy wzrostu zawodowych modelek i influencerki.

Emily Ratajkowski i jej “zaledwie” 1,70 m wzrostu

Była dziewczyna Bradleya Coopera – Irina Shayk i Liya Kebede są w rzeczywistości tylko o niecałe 10 cm wyższe od Emily Ratajkowski. Obok niej stoi również Shalom Harlow, która ma 185 cm wzrostu, a dalej Karlie Kloss ze wzrostem 1,88 cm. 

Emily Ratajkowski: ciągłe zdrady męża doprowadziły do rozstania

Zapominając o wzroście! Emily Ratajkowski widać dobrze radzi sobie z rozstaniem z mężem Sebastianem Bearem-McClardem, który podobno był “seryjnym zdradzaczem”. Trzymamy za nią kciuki i za kolejne sercowe uniesienia.

Irina Shayk Fot. EDUARDO MUNOZ / Reuters / Forum
Irina Shayk Fot. RW/MPI / Capital pictures / Forum
Fot. RCF / MEGA / The Mega Agency / Forum
Emily Ratajkowski Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum
 
4 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie są piękne! Nie ma co porównywać . Te wyższe to modelki wybuiegowe a Emily to photomodelka , nie midi być super wysoka.

Emily Ratajkowski jest piękną kobietą, koleżanki są wspaniałymi modelkami.

Ona nie ma 170. Gdyby miała nie byłaby taka malutka i nie mówię to jednie o jej wzroście ale o jej kośćcu i całej sylwetce. Irina ma 177. Miedzy nimi jest olbrzymia różnica nie tylko we wzroście. Ratajkowski zawsze wyglądała z figury jak dojrzewająca dziewczynka której dorobiono biust. Ona niecka figury, jej brzuch i talia są przerażajace, wyglada jakby się miała złamać. Nogi i ramiona jak patyki. Nigdy nie rozumiałam jej fenomenu. Na tym zdjęciu wyraźnie widać jej mankamenty. Na przerobionych fotkach gdzie jest sama nie rzuca się to w oczy, ale nawet na tych zdjęciach z ulicy widać ze jest po prostu malutka wychudzona starzejąca się kobieta z bardzo drobnej kości. To nie jest materiał na modelkę.

Irina to jest wlasnie modelka, wysoka, piekna buzia, piekne cialo. Proporcje znakomite.