Trendy idą z Instagrama! I to w każdej branży – dopiero co przez wakacje piliśmy czarną lemoniadą i czarne latte. Teraz pora na nowości ze świata urody. Kilka dni temu Instagram opanowały falowane brwi, teraz czeka nas coś zupełnie nowego, dziwnego i niepokojącego.

Zobacz: Czarna lemoniada przepisem na szczupłą sylwetkę?

Kreska na powiece miała już wiele wcieleń – delikatna, wyciągnięta za kącik oka albo nawet za łuk brwiowy. Bywa czarna i kolorowa, ale nie byliśmy gotowi na to, co teraz jak szalone lajkują makijażowe maniaczki.

Jak wygląda nowe wcielenie kreski? Jest ona wyciągnięta w stronę nosa. Nie podnosi powieki i nie jest skierowana w stronę końca brwi, a w zupełnie przeciwną.

Zobacz: Fascynujące zbliżenie na wągry usuwane za pomocą maseczki

Jak Wam się podoba nowy trend? Czyż na pierwszy rzut oka nie jest nieco niepokojący?

Reversed I really felt like doing this again so I added some little things to it. Eyes: – @anastasiabeverlyhills @anastasiabeverlyhills_romania Modern Renaissance Burnt Orange and Cyprus Umber and Subculture Roxy and Rowdy – @eyeko Black Magic Liquid Eyeliner – @bourjoisparis Liner Pinceau – @eyeko Lash Alert Mascara – @barrymcosmetics Fine Glitter Dust 15 Brows: – @anastasiabeverlyhills #browwiz Ebony ________________________ #anastasiabeverlyhills #abhbrows #abhsubculture #abhshadows #anastasiabrows #dipbrow #undiscovered_muas #itsmylookbook #100daysofmakeupchallenge #100daysofmakeup #muafollowtrain #underratedmuas #muasfeaturing #featureyourlooks #sigmabrushes #sigmabeauty #make_upft #muasfeaturing #morphebrushes #makeupforbarbies #beautyqueens #makeupgoals #shimycatsmua #glamspire #morphebabe #beautyqueens4ever #makeupfanatic1 #universodamaquiagem_oficial #hudabeauty #flawlesssdolls

Post udostępniony przez D A H L I A (@dahliacreates)