O tej dziewczynie jest ostatnio bardzo głośno. Wielu uważa, że córka Melanie Griffith zupełnie nie nadaje się do roli panny Steel w 50 twarzy Greya. Produkcja chyba też nie jest do końca zadowolona z aktorki, bo sceny seksu musiały być niedawno powtarzane. Tak czy siak, premiera głośnej produkcji zbliża się wielkimi krokami. Zobaczymy ją już od 14-ego lutego. Plotki głoszą, że Dakota Johnson (25 l.) czuje ogromną presję i czyta negatywne komentarze na swój temat w sieci, którymi bardzo się przejmuje. Kto wie, może ta dama jeszcze nas zaskoczy i po seansie w kinie zaczniemy pałać do niej ogromną sympatią. Spójrzcie tylko na to zdjęcie. Czyż Dakota nie jest słodka?

Mowa o fotografii, którą zamieściła w sieci mama aktorki. Na zdjęciu panna Johnson ma cztery latka, jest uroczą blondynką i chwali się swoim tatuażem. Ozdoba, oczywiście, jest tymczasowa, ale dziewczynka pęka z dumy.

Myślicie, że Dakota po tak mocnym wejściu na czerwone dywany długo się na nich utrzyma? Wróżycie jej oszałamiającą karierę?

&nbsp
Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)

Czy Dakota Johnson była słodkim dzieckiem? (FOTO)