Czy dziewczynie Michaela Phelpsa chodzi tylko o lans?
Wielokrotny mistrz olimpijski, Michael Phelps, ma dziewczynę, a media podejrzewają, że zależy jej tylko na tym, by skorzystać na popularności swojego faceta.
Czy Megan Rossee rzeczywiście chce się ogrzać w blasku jego sławy?
Michael spotyka się z atrakcyjną blondynką, której marzy się kariera w modelingu. Życzliwi mówią, że dziewczyna chce go wykorzystać jedynie jako trampolinę do swojej przyszłej kariery.
Jak podaje serwis RadarOnline, Michael jest totalnie zakochany i przy Megan staje się małym chłopcem, który jeszcze niczego nie rozumie.
Serwis pisze o tym, że dziewczyna pływaka jest ambitna i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co robi wiążąc się z tak znaną osobą. Zdaniem serwisu, liczy na to, że zyska przychylność mediów, a potem będzie to mogła wykorzystać dla własnych celów.
Na razie Megan stawia pierwsze kroki w modelingu i dorabia jako kelnerka w nocnym klubie, ale nie chce tego robić przez całe życie.
Co myślicie o rzekomych zamiarach Megan?
Foto: © PR Photos
Rzadki widok – Michael Phelps podczas imprezy:


Foto: © Fame/Flynet
Apel do narodu polskiego. Ludzie reagujcie proszę na wszelkie przypadki znęcania sie nad zwierzętami-to niewielki wysiłek zwrócić komuś uwagę albo w ekstremalnym przypadku wykonać telefon na policję lub na numer polskiego towarzystwa opieki nad zwierzętami(dostępny w internecie). Was to wiele nie kosztuje a może pomóc uniknąć cierpienia jakiemuś zwierzęciu!
gość, 09-08-12, 17:03 napisał(a):gość, 08-08-12, 22:28 napisał(a):gość, 08-08-12, 14:25 napisał(a):gość, 08-08-12, 14:09 napisał(a):gość, 08-08-12, 12:13 napisał(a):tak samo jak dziewczyna Bartosza Kurkaa ty znasz w ogóle jego dziewczynę? normalna kobieta, daj jej spokój!ja ją znam, stara baba, która robi się na małolatę, w dodatku pali jak komin.jest młodsza od bartka to jakoś musi:0 a poza tym co ma do tego palenie, o Boże….jaka młodsza? baba jest starsza o jakieś 8-10 lat.pomyłka, miało być starsza, sorki
gość, 08-08-12, 22:28 napisał(a):gość, 08-08-12, 14:25 napisał(a):gość, 08-08-12, 14:09 napisał(a):gość, 08-08-12, 12:13 napisał(a):tak samo jak dziewczyna Bartosza Kurkaa ty znasz w ogóle jego dziewczynę? normalna kobieta, daj jej spokój!ja ją znam, stara baba, która robi się na małolatę, w dodatku pali jak komin.jest młodsza od bartka to jakoś musi:0 a poza tym co ma do tego palenie, o Boże….jaka młodsza? baba jest starsza o jakieś 8-10 lat.
gość, 08-08-12, 14:25 napisał(a):gość, 08-08-12, 14:09 napisał(a):gość, 08-08-12, 12:13 napisał(a):tak samo jak dziewczyna Bartosza Kurkaa ty znasz w ogóle jego dziewczynę? normalna kobieta, daj jej spokój!ja ją znam, stara baba, która robi się na małolatę, w dodatku pali jak komin.jest młodsza od bartka to jakoś musi:0 a poza tym co ma do tego palenie, o Boże….
Phelps ma super cialo, ale z tawarzy jest mega brzydki!!
gość, 07-08-12, 22:40 napisał(a):gość, 07-08-12, 21:26 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]dokładnie. chciałbyście mieć za chłopaka kolesia, który pewnie nie słyszał o równaniu pitagorasa, bo w szkole był z matematyki zwolniony, bo był dobry w sporcie (oczywiście mówimy o usa)..ale o czym wy teraz w ogóle mówicie? co ma piernik do wiatraka? co ma dobra znajomość matematyki czy wysoki poziom nauki do inteligencji, zwłaszcza tej emocjonalnej. albo się to ma albo nie. nie jeden tzw wykształciuch jest głupszy w sprawach życiowych od osoby niewykształconej. jeśli już, to można postawić teze, że sportowcy nie kończą szkoły, bo są za tępi, a nie są tępi, bo nie skończyli szkoły. z resztą… ja mówiłam o sportowcach ogólem, a nie tylko o tych ze stanów…wysoki poziom nauki (czy nawet nauka matematyki) owszem ma się do inteligencji. inteligencja to rzecz częściowo wyuczona. nie mówię, że intelignecja = erudycja, ale udowodniono, że po przebyciu np studiów wyższych poziom inteligencji wzrasta.
gość, 08-08-12, 01:00 napisał(a):gość, 07-08-12, 21:45 napisał(a):proszę osoby które nie mają pojęcia o systemie edukacji w USA a informacje czerpią jedynie z filmów i seriali – bardzo proszę o niewypowiadanie się. tam jest jeszcze gorzej niż na filmach, zgroza.jak ktoś nie rozumie wypowiedzi to niech też się nie wypowiada, bo nie chodziło o POZIOM a SYSTEM. i chyba nie jest aż tak tragicznie skoro Stany są potęgą w nauce i sporcie..po prostu tam edukacja od początku jest PROFILOWANA, jeśli czegoś nie chcesz się uczyc, zaliczasz jedynie podstawy a rozwijasz się w tym co Cię naprawde interesuje. a jeśli kogoś uwiera że sportowiec nie musi się uczyć bo dostaje stypendium za to że jest zajebisty w sporcie – nie każdy musi być mądry. W Polsce za to każdy musi być mądry a potem narzekamy że się naszym sportowcom nie wiedzie..
jeśli ta pani na zdjęciu to jego dziewczyna, to chyba nie ma większych szans na karierę w modelingu
gość, 08-08-12, 09:35 napisał(a):gość, 08-08-12, 08:59 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]Wasza polska ignorancja i ograniczenie na wszystkich frontach poraza mnie i wywoluje zgroze. Jestem profesjonalnym atleta i ukonczylem drugi (pod wzgledem rankingow) uniwersytet w Polsce. Przerazaja mnie wasze wnioski i upewniaja w przekonaniu, ze nie macie absolutnie zadnego pojecia o swiecie i otaczajacej was rzeczywistosci.to jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę 😉
gość, 08-08-12, 14:09 napisał(a):gość, 08-08-12, 12:13 napisał(a):tak samo jak dziewczyna Bartosza Kurkaa ty znasz w ogóle jego dziewczynę? normalna kobieta, daj jej spokój!ja ją znam, stara baba, która robi się na małolatę, w dodatku pali jak komin.
skoro gustuje w laseczkach z nocnego klubu to widac jest pustakiem i na lepsza nie zasługuje …..niech sie ozeni z tą laseczka i niech maja gromadke dzieci…
Dajecie jej powody by tak robić
gość, 08-08-12, 12:13 napisał(a):tak samo jak dziewczyna Bartosza Kurkaa ty znasz w ogóle jego dziewczynę? normalna kobieta, daj jej spokój!
Bla bla bla blaaaaaaa ….Wy juz nie macie o czym pisac? Beznadziejny portal!
gość, 08-08-12, 08:59 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]Wasza polska ignorancja i ograniczenie na wszystkich frontach poraza mnie i wywoluje zgroze. Jestem profesjonalnym atleta i ukonczylem drugi (pod wzgledem rankingow) uniwersytet w Polsce. Przerazaja mnie wasze wnioski i upewniaja w przekonaniu, ze nie macie absolutnie zadnego pojecia o swiecie i otaczajacej was rzeczywistosci.tja i czytasz artykuły na kozaczku…
gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]Wasza polska ignorancja i ograniczenie na wszystkich frontach poraza mnie i wywoluje zgroze. Jestem profesjonalnym atleta i ukonczylem drugi (pod wzgledem rankingow) uniwersytet w Polsce. Przerazaja mnie wasze wnioski i upewniaja w przekonaniu, ze nie macie absolutnie zadnego pojecia o swiecie i otaczajacej was rzeczywistosci.
gość, 07-08-12, 21:26 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]dokładnie. chciałbyście mieć za chłopaka kolesia, który pewnie nie słyszał o równaniu pitagorasa, bo w szkole był z matematyki zwolniony, bo był dobry w sporcie (oczywiście mówimy o usa)..ale o czym wy teraz w ogóle mówicie? co ma piernik do wiatraka? co ma dobra znajomość matematyki czy wysoki poziom nauki do inteligencji, zwłaszcza tej emocjonalnej. albo się to ma albo nie. nie jeden tzw wykształciuch jest głupszy w sprawach życiowych od osoby niewykształconej. jeśli już, to można postawić teze, że sportowcy nie kończą szkoły, bo są za tępi, a nie są tępi, bo nie skończyli szkoły. z resztą… ja mówiłam o sportowcach ogólem, a nie tylko o tych ze stanów…
gość, 07-08-12, 21:45 napisał(a):proszę osoby które nie mają pojęcia o systemie edukacji w USA a informacje czerpią jedynie z filmów i seriali – bardzo proszę o niewypowiadanie się.słuchaj, akurat poznałam gościa z usa który był “prymusem z wf-u” i ukończył szkołę jako życiowy niedojda, moim zdaniem
gość, 07-08-12, 21:45 napisał(a):proszę osoby które nie mają pojęcia o systemie edukacji w USA a informacje czerpią jedynie z filmów i seriali – bardzo proszę o niewypowiadanie się. tam jest jeszcze gorzej niż na filmach, zgroza.
nawet twarzy nie pokazaliście tylko d*pę 😛 myślę że nie chodzi jej wcale tylko o lans- również o kasę
proszę osoby które nie mają pojęcia o systemie edukacji w USA a informacje czerpią jedynie z filmów i seriali – bardzo proszę o niewypowiadanie się.
proszę o nie wypowiadanie sie na polskim szitpwym portalu na temat tej rangi sportowców…to nie natalia pusta lala siwiec tylko powazny człowiek
Tak, tak… Do wszystkiego można dorobić ideologię, byle była sensacja. To czy to prawda czy nie to już mniej istotne, nieprawdaż?
gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]dokładnie. chciałbyście mieć za chłopaka kolesia, który pewnie nie słyszał o równaniu pitagorasa, bo w szkole był z matematyki zwolniony, bo był dobry w sporcie (oczywiście mówimy o usa)..
gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]
gość, 07-08-12, 20:39 napisał(a):gość, 07-08-12, 20:37 napisał(a):dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.bo sami nie grzeszą inteligencją, to proste. Ciagle na treningach,nie mają czasu na naukę, dlatego często to są proste jełopy :] z dużą kasą :]Skoro już dostała od Boga ładną twarz i figurę, może to wykorzystać i iść łatwiejszą drogą kariery. Nie rozumiem co w tym złego. Nie każdy od razu musi byc lekarzem i prawnikiem skoro może po prostu nie ma do tego predyspozycji. Dopóki nie uprawia seksu za pieniądze, dopóty uczciwie zarabia
Mądra dziewczynka.
dlaczego sportowcy zawsze biorą sobie takie cizie za partnerki? kelnerka w nocnym klubie, która ma aspiracje do bycia modelką. rzeczywiście prze-ambitna! wychodzi na to, że to prawda, że sportowcy to ćwierć-inteligenci skoro związek z jakąś “normalną” kobietą, trudniącą się jakaś bardziej wymagającą profesją prawdopodobnie przerasta ich.