Dziś wieczorem o godzinie 22:00 gościem Krzysztofa Ibisza w programie Demakijaż będzie aktorka, modelka i producentka Katarzyna Wołejnio.

Zobacz: Dramatyczny wpis Katarzyny Wołejnio na FB: Nic nie mogę zrobić, żeby pomoc…

Kasia studiowała na Sorbonie, a w USA ukończyła wiele prestiżowych kursów w renomowanych szkołach aktorskich. Zanim osiadła na stałe w Los Angeles, mieszkała w Warszawie, Paryżu i Miami. Polscy widzowie znają ją głownie, jako jedną z Żon Hollywood, jednak za jej nazwiskiem kryje się znacznie więcej.

Czy życie w Hollywood jest rzeczywiście tak bajkowe, jak nam się wydaje? Katarzyna Wołejnio odpowiada i na to pytanie.

Urodziła się w Nysie i chociaż w dzieciństwie miała wiele odważnych marzeń, nigdy nie śniła o Ameryce. Dziś posiada piękną willę w Los Angeles, a do grona jej przyjaciół należą m.in. Pierce Brosnan, Sofia Vergara, George Clooney. Zagrała w wielu filmach ze znakomitymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Sharon Stone czy Val Kilmer. Teraz Katarzyna Wołejnio mieszka w Polsce, bo tu odnalazła wielką miłość.

Jak to możliwe, że rozchwytywana modelka przez większość życia boryka się z kompleksami, a swoją pierwszą sukienkę założyła dopiero w wieku 25 lat? Dlaczego, mimo świetnie rozwijającej się kariery, porzuca Paryż i wyjeżdża aż za ocean? Jak wyglądała jej droga na szczyt? Jakie jeszcze cele ma przed sobą? Czy jest coś, co zrobiłaby dziś inaczej?

Czytaj: Czy Katarzyna Wołejnio już jest po ślubie z Rinke Rooyensem? (FOTO)

Tylko w programie Demakijaż usłyszycie odpowiedzi na te wszystkie pytania oraz dowiecie się, czy życie w Hollywood jest rzeczywiście tak bajkowe, jak nam się wydaje…Katarzyna Wołejnio zdradza Krzysztofowi Ibiszowi wiele sekretów ze swojego życia! Talk show Demakijaż we wtorek o 22:00 w Polsat Cafe.

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?

Czy Kasia Wołejnio ma kompleksy?