Czy Lily Allen zamienia się w dystyngowaną damę? (FOTO)

200 200

W lutym pokazywaliśmy Wam Lily Allen na okładce magazynu Q.

Piosenkarka wystąpiła wówczas w ostrej sesji w towarzystwie czarnych panter.

Od tamtego czasu Lily jakby się wyciszyła. Słychać było o jej planach zakończenia kariery.

Teraz piosenkarka pojawiła się na gali tego samego magazynu. W spokojnej, grzecznej sukience, uczesana i poważna.

Coraz mniej w tej dziewczynie dawnej szalonej panny Lily flirtującej ze starszymi mężczyznami, upijającej się winem i paradującej w \”odjechanych\” kostiumach.

Czyżby Lily dorastała? A może przeżywa kryzys sił twórczych? W każdym razie spokojniejszy styl bardzo jej służy. Nam się podoba. A Wam?

\"Lily

\"Lily

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

21 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

wow narescie sie lepiej ubrała

nie najgorzej wyglada

Na jej temat ciężko coś powiedzieć. Chce być skandalistką, ale moim zdaniem żeby być cenionym prowokatorem i skandalistą, trzeba mieć to coś, charyzmę, trzeba być kimś a ona w sumie ok, jest wokalistką, płyty ma jakie ma ale to co wyczynia jest raczej próbą zrobienia na siłę szumu i jej skandalizowanie nie wynika z jej natury z którą się urodziła. Niestety.

Jestem pod wrażeniem, wygląda świetnie.

Uwielbiam Lily. Jest słodka i ma świetne piosenki;)

Na zdjęciach z gali wygląda prześlicznie!Ta fryzurkaaa, makijaż, sukienka – wszystko!

ma cudowną twarz….

o wow….. wkoncu normalnie wyglada….. :D:D

Mnie się jak najbardziej podoba.

śliczna jest

Bardzo ładnie wygląda ; ) Nie rozumiem czemu napisaliście ‘’uczesana’’ tak jakby nigdy się nie czesała i wreszcie się uczesała … ;p

Bardzo ladnie – i fryzurka i sukienka i usmiech.

na okładce strasznie

wow, super 😀

śliczna fryzura

ona jest śliczna;)

bardzo ładnie

Wygląda jakby była w piżamie……..;/

mnie sie tylko te czarne pumy podobaja 😀

EXTRA MEGA SUPER ŚLICZNA TYLKO JAK BY ZPAŁZOWAŁA Z ALKOCHOLEM 😉

ona jest bardzo ładna