Prawdziwa Kate Moss (zobacz foto z miniaturki) znacznie różni się od tej, którą widzimy na okładkach czasopism. Czas działa na nią niezwykle szybko. A Kate ma dopiero 33 lata. Czy tak wygląda osoba w takim wieku? Pojawiły się nawet wieści, że Moss się \”rozpada\”.

Kobieta o zmęczonym wyglądzie, z zaniedbanymi, źle ufarbowanymi włosami, ubrana w obrzydliwą kamizelkę w niczym nie przypominała Kate Moss z ostatniej kampanii reklamowej – podsumowała ją redaktorka The Daily Mail.

Ale to nie jedyne pismo, które przejmuje się stanem Moss. Inni dziennikarze pisali,że jej uda są cienkie niemal jak w szkielecie, a kolana pomarszczone i guzkowate.

– Byliśmy przyzwyczajeni do widoku szczupłej Kate, ale teraz jest nienormalnie chuda – powiedział dr Carol Cooper. – Wiemy, że nie uprawia ćwiczeń fizycznych, więc pewnie prawie nic nie je. Stres, depresja, narkotyki i alkohol często są powodem braku apetytu i utraty wagi.

Nic dziwnego. Modelka ma zapewne na kontach miliony, ale zamiast o siebie zadbać, stawia na imprezowy styl życia. Oby się to źle nie skończyło.