Hollywoodzkie gwiazdy podłapały nową modę. Niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcia Chrissy Teigen chodzącej na bosaka, dziś mamy zdjęcia Dakoty Johnson i jej chłopaka – oni też chodzą BOSO.

Dakota Johnson, Chris Martin i inne gwiazdy Hollywood chodzą boso – dlaczego?

Na zdjęciach zrobionych aktorce i jej partnerowi w oczy rzuca się fakt, że para spaceruje chodnikiem na bosaka. Skąd pomysł na chodzenie bez butów? Okazuje się, że spacer bez obuwia ma mnóstwo zalet!

UPS! Dakota Johnson o mały krok od WPADKI na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Dakota zostawia buty w domu, bo chodzenie na bosaka poprawia ogólną kondycję fizyczną. Po pierwsze – hartuje. Po drugie – spacer bez butów to świetny masaż stóp, który poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Najlepiej jest chodzić po nierównej powierzchni. Fani chodzenia „na bosaka” twierdzą, że ma ono jeszcze inne plusy – mianowicie uziemia nas (bez butów łączymy się z podłożem, dzięki czemu ładujemy się jak akumulator), a także pozwala przyjąć od ziemi jej energię. Mało tego – chodzenie bez butów to idealny trening na ćwiczenie uważności – tak ostatnio modnej.

Dakota Johnson: Jestem w CIĄŻY

I tak gwiazdy Hollywood promują nową modę, a my jesteśmy bardzo ciekawi, czy przyjmie się ona szerzej. Myślicie, że niedługo będziemy oglądać na naszych chodnikach spacerujących na bosaka? Co o tym myślicie?

Dakota Johnson i Chris Martin Dakota Johnson i Chris Martin
Dakota Johnson i Chris Martin Dakota Johnson i Chris Martin
Dakota Johnson i Chris Martin