Demi Lovato od kilku miesięcy boryka się ze spadkiem formy. Gwiazda niedawno przeżyła prawdziwą tragedię – otarła się o śmierć, gdy prawie przedawkowała narkotyki. Od tego momentu jej życie bardzo się zmieniło.

Demi Lovato przytyła

Demi Lovato (26 l.) przedawkowała narkotyki i cudem wyszła z tego cało. Długi czas spędziła na odwyku i stara się wyjść na prostą. Od kilku miesięcy widać, że jej forma spadła i nabrała trochę kilogramów. Demi Lovato nie poddaje się i ciężko trenuje, aby wrócić do figury sprzed tragedii.

Zobacz również: Demi Lovato rozstała się z chłopakiem. Z jakiego powodu?

26 marca była widziana przed siłownią w Los Angeles. Miała w ręku zielony koktajl i ulotkę z napisem „Czy jesteś niezniszczalny”.

Demi Lovato, co myśli o swojej wadze?

Dami Lovato w odpowiedzi na komentarze, jakie pojawiły się odnośnie jej wagi, postanowiła wyjaśniać wszystko na swoim InstaStory:

Jestem czymś więcej niż moje kilogramy. W przeciwieństwie do przeszłości, nie jestem prowokowana, nie denerwuję się, że ktoś napisał nagłówek o mojej „pełniejszej figurze”. Jestem zła, że ludzie myślą, że to dobrze pisać nagłówki o kształtach ciała ludzi. Zwłaszcza kobieta, która tak otwarcie mówiła na temat wyzdrowienia z zaburzeń odżywiania. Nie jestem zły na siebie, ale na każdego, na kogo łatwo wpływa kultura dietetyczna. Zbyt wielu ludzi dzisiaj opiera swoją idealną masę ciała na tym, co INNI mówią nam, o tym, jak powinniśmy wyglądać lub ile ważyć. Takie artykuły przyczyniają się tylko do tego toksycznego sposobu myślenia. – napisała.

Demi Lovato wróciła z ODWYKU. Przyłapali ją paparazzi (ZDJĘCIA)

Zgadzacie się?

Demi Lovato przytyła
Demi Lovato w Los Angeles
Demi Lovato w Los Angeles