David Beckham to prawdziwy czaruś (FOTO)

686 686

Gdziekolwiek się pojawi, David Beckham wzbudza prawdziwą furorę. Swoich fanek nie zawiódł również na imprezie zorganizowanej przez firmę Samsung.

Tym razem piłkarz postanowił czarować za pomocą uroczej fryzury “na dandysa\”. Chyba zgodzicie się z nami, ze zalotny loczek mógłby stopić niejedno niewieście serce.

Posh to prawdziwa szczęściara!

 

 
50 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

o co chodzi z tą roladą na głowie, lol?

pięknie się starzeje… ciasticzko

im starszy tym lepszy!! David jest jak wino 😀

Gdyby polski facet miał tyle kasy co on tez by tak wygladał.

chodziło o spojrzenie czubki… ja mięknę…

Na jego widok “miękną kolana ” , a na widok jego żony można skostnieć ….

dlaczego usuwasz moje komentarze o ten zadufanej w sobie push ???

Przystojny facet. Patrzcie i podziwiajcie jak wygląda prawdziwy mężczyzna. A nie jakiś Szpak, czy Madox.

gość, 15-06-11, 15:54 napisał(a):gość, 15-06-11, 15:46 napisał(a):“Szczęściara”??? bo co? bo w czyimś mniemaniu jej mąż jest PRZYSTOJNY??? To ma być ”SZCZĘŚCIE”???Śmiechu warte:OSzczęściarą jest, bo ma RODZINĘ, kochającego męża, ZDROWYCH synów, kolejne dziecko w drodze, nie musi się martwić o byt i przyszłość swojej rodziny. To jest prawdziwy fart w życiu, a nie fakt, że mąż jest zdaniem niektórych przystojny:O No nie wiem, chyba tam zdrady były jakieś, a poza tym przeliczasz szczęście na liczbę ”sztuk” dzieci? Żenada… Znudzona baba mizdrząca się w kolejnych reklamach i taki sam mężuś. Wieje nudą, niezależnie od kasy.Hehe ”na liczbę sztuk dzieci”?:D To niczyja wina, że tyle akurat ich ma, tu chodzi o fakt, że są zdrowe, ale jak widać każdy zinterpretuje ten sam tekst na swój sposób;-)

jezeli wypacykowany lalus wygladajacy jak manekin to szczescie, to ktos tutaj przydzwonil chyba baniakiem w kraweznik :-Pfajnie jest miec zadbanego faceta ale david wyglada jak p****

przeciętny jest, nie wiem o co ten szum…

gość, 15-06-11, 19:50 napisał(a):nie podoba mi się on ! jest dużo lepszych facetów od niego Kwestia gustu…Nie to ładne co ładne,ale to co się komu podoba…

Może coś ze mną nie tak, ale ani Beckham, ani Pitt mi się nie podobają.

gość, 15-06-11, 21:31 napisał(a):Czaruś ? Nie wiem kogo on czaruje, ale na pewno nie mnie. On nie wygląda już jak facet. Tona pudru, rzęski pomalowane, czy uj wie co on z nimi robił, brewki zrobione, włoski zaczesane, ulizane żelem, ‘sexi’ zarost, wybielone ząbki, zalotne spojrzenie a’la ’jestem taki piękny’. O taaak, gorący towar. Oczywiście Szpak jest bardziej męski no tak. No to jak jesteś taka mądra i piszesz, że ktoś nie jest to napisz kto wg Ciebie jest. Takie pisanie jak widać świadczy o tym ze nie masz pojecia, ze 99% celebrytów jak dostaje kase od sponsorów za występowanie robi to co im każą. Nie widziałęm go jednak na meczu z pudrem i tyle w temacie, więc jest męski !!!

Becham ma to coś, podoba się mężczyznom.

Beckham to ciacho dla gjaów, zresztą jego żona jest gejem. Sama tak powiedziala.

jaki z niego czarus??? mi na pewno nie miekna kolana,owszem moze i zadbany i dobrze wyglada,ale to tylko tyle,bez rewelacji!!!

Czaruś ? Nie wiem kogo on czaruje, ale na pewno nie mnie. On nie wygląda już jak facet. Tona pudru, rzęski pomalowane, czy uj wie co on z nimi robił, brewki zrobione, włoski zaczesane, ulizane żelem, ‘sexi’ zarost, wybielone ząbki, zalotne spojrzenie a’la ’jestem taki piękny’. O taaak, gorący towar.

Nie, mojego nie stopi 😉 Taki fircyk z niegoRed_Spy

Chyba to jedyne zdjęcie, na którym ładnie wygląda (choć mam wrażenie, że jest podmalowany). Strasznie nie podobają mi się ludzie o lisich oczkach.

rzeski pomalowal brewki pobarwil ciekawe czy wazelinka przygotowana

moja orientacja jest ok,ale on jakoś mnie nie rusza

Marzenie :*

nie podoba mi się on ! jest dużo lepszych facetów od niego

gość, 15-06-11, 18:17 napisał(a):przeciez on wyglada jak prostak.. pierwsze, co sie rzuca w oczy w jego twarzy to malujaca sie na niej glupotaA ciekawe co sie rzuca w oczy w twojej twarzy?

moj maz jest tysiac razy przystojniejszy

Niech się kutas krawat nauczy wiązać . Pozdro

na dyndasa???? ;Djest piękny

gość, 15-06-11, 18:30 napisał(a):im starszy tym przystojniejszy (przynajmniej dla mnie;p)zgadzam się

A mi sie on w ogole nie podoba

gość, 15-06-11, 17:26 napisał(a):Jest strasznie przystojny. I we wszystkim wygląda obłędnie.Zgadzam sie, straszy ta swoja przystojnoscia. Boje sie !!!!!!

ale on jest sexi

gość, 15-06-11, 15:51 napisał(a):Co??? Metroseksualny wypomadowany goguś. Wy chyba nie widzieliście prawdziwych mężczyzn.a dla ciebie “prawdziwy mężczyzna” to ten, któy śmierdzi i nosi stare obdarte ciuchy?

gość, 15-06-11, 15:48 napisał(a):coz polska skoro ludzie twierdza ze tatuaz to tylko nosi na ciele koles z wiezienia porazkaNie tylko, liczne plemniona murzynskie rowniez!

CIACHO 😀

bleh. mnie tak się on nigdy nie podobał.

wygląda jak ricky gervais 🙂

Piękny!!!! Kocham go!!!

im starszy tym przystojniejszy (przynajmniej dla mnie;p)

Jest strasznie przystojny. I we wszystkim wygląda obłędnie.

gość, 15-06-11, 15:46 napisał(a):“Szczęściara”??? bo co? bo w czyimś mniemaniu jej mąż jest PRZYSTOJNY??? To ma być ”SZCZĘŚCIE”???Śmiechu warte:OSzczęściarą jest, bo ma RODZINĘ, kochającego męża, ZDROWYCH synów, kolejne dziecko w drodze, nie musi się martwić o byt i przyszłość swojej rodziny. To jest prawdziwy fart w życiu, a nie fakt, że mąż jest zdaniem niektórych przystojny:O No nie wiem, chyba tam zdrady były jakieś, a poza tym przeliczasz szczęście na liczbę ”sztuk” dzieci? Żenada… Znudzona baba mizdrząca się w kolejnych reklamach i taki sam mężuś. Wieje nudą, niezależnie od kasy.

przeciez on wyglada jak prostak.. pierwsze, co sie rzuca w oczy w jego twarzy to malujaca sie na niej glupota

Co??? Metroseksualny wypomadowany goguś. Wy chyba nie widzieliście prawdziwych mężczyzn.

coz polska skoro ludzie twierdza ze tatuaz to tylko nosi na ciele koles z wiezienia porazka

“Szczęściara”??? bo co? bo w czyimś mniemaniu jej mąż jest PRZYSTOJNY??? To ma być ”SZCZĘŚCIE”???Śmiechu warte:OSzczęściarą jest, bo ma RODZINĘ, kochającego męża, ZDROWYCH synów, kolejne dziecko w drodze, nie musi się martwić o byt i przyszłość swojej rodziny. To jest prawdziwy fart w życiu, a nie fakt, że mąż jest zdaniem niektórych przystojny:O

przypomina mi wolinskiego z top modl;D

Eee tam, ani specjalnie przystojny (choć nie odrażający), ani błyskotliwy (choć nie głupi). Uroku tyle co u 5-letniego chłopca, który urabia ciocię, żeby dostać cukierka… Ale jedno mu trzeba przyznać- zawsze nienagannie ubrany 🙂

on jest mega meski i przystojny. z wiekiem coraz lepszy.

Prawdziwy Macho. Chociaż dla mnie mógłby sobie strzelić tatuaż na czole. Jak w ubraniu to całkiem , całkiem . Jak się rozbierze to wyrokowiec. Co takim baranom strzela do łba że się oszpecają. Doprawdy, temat na rozprawkę doktorancką.

prawdziwy mężczyzna.