Aktor młodego pokolenia, Dawid Ogrodnik (33 l.) nabiera wiatru w skrzydła. W przyszłym roku zobaczymy go w filmie o księdzu Kaczkowskim, który zmarł w 2016 roku. Przez wiele lat zmagał się z glejakiem mózgu. Mimo swojej choroby potrafił motywować do walki z przeciwnościami losu. Ogrodnik zagra nie byle kogo, bo samego duchownego.

Dawid Ogrodnik o roli Tomka Beksińskiego

Dawid Ogrodnik w roli księdza Kaczkowskiego

Film o księdzu Kaczkowskim wejdzie do kin w 2021 roku.  Reżyserem jest Krzysztof Rzączyński, za scenariusz odpowiada Łukasz Ludkowski. Ta fabularna prawdopodobnie będzie mieć tytuł – „Na pełnej petardzie”, czyli tak, jak nazywa się książka, której autorem był Kaczkowski.

Dawid Ogrodnik jako ksiądz Kaczkowski – metamorfoza

Aktor pochwalił się już w mediach społecznościowych swoim sukcesem. Na swoim profilu zamieścił też zdjęcia, na których widać, jak został ucharakteryzowany. Jest łudząco podobny do księdza Kaczkowskiego!

Ks. Jan Kaczkowski tytuł roboczy „Na pełnej petardzie” East Studio w pierwszej interpretacji. Przygotowania czas zacząć! – napisał Ogrodnik.

Ogrodnik o księdzu Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był osobą, która w dzisiejszym kapłaństwie jest wyjątkowo pożądana. To przykład duchownego, który przemawiał do wiernych ludzkim głosem. W swoim powołaniu był bardzo blisko drugiego człowieka, nie skrywał się za swoją funkcją. Miał świadomość, że ten dystans w dzisiejszym kościele nie spełnia swojej roli, co naturalnie wywoływało kontrowersje. Dla mnie, w budowaniu tej postaci nie jest najważniejszy cel, a podróż, w którą właśnie wyruszyliśmy. Mamy czas, którego nie wolno nam zmarnować. Od teraz trzeba żyć na pełnej petardzie! – mówi Ogrodnik.

ZOBACZ TEŻ:

Dawid Ogrodnik na pierwszej okładce magazynu Esquire FOTO

Dawid Ogrodnik w nowym Esquire: Były z nami kłopoty

Aleksandra Linda zrobiła FURORĘ na premierze filmu, a jaka jest prywatnie? Co wrzuca na Instagram?

Dawid Ogrodnik/fot. Kurnikowski/AKPA

Dawid Ogrodnik/fot. Piętka Mieszko/AKPAc