Na jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych w Polsce pojawiła się cała plejada gwiazd. Goście prześcigali się w wybranych na tę okazję kreacjach. Na imprezie pokazała się również dawno niewidziana Marta Wierzbicka, która ostatnio uciekła z Warszawy i większość swojego czasu spędza na łonie natury. Aktorka jest bowiem posiadaczką leśniczówki i to na nią zamieniła bywanie na wydarzeniach. Jak widać z dobrym skutkiem, bo zachwycała nową dłuższą fryzurą, ciemniejszym blondem i świetnie dobranym czarnym outfitem!

Marta Wierzbicka na Telekamerach

Telekamery 2023: Katarzyna Cichopek i Sandra Kubicka w żółci, Adriana Kalska w bogato zdobionej sukni z trenem

Marta Wierzbicka wyglądała naturalnie i olśniewająco

Ucieczka od zgiełku miasta służy Marcie. Wygląda promiennie, ale czy to zasługa tylko nowej wiejskiej odskoczni i pasji? Nieobecność gwiazdy jest również spowodowana czasem, który poświęca swojej inwestycji – praca w ogrodzie, remont starej chatki i przywrócenie użyteczności starym ulom, które znajdują się na posesji. Wysiłek, który w to wkłada, pozytywnie odbija się też na jej sylwetce.

Instagram @mtttttm

Na jej Instagramie widać, że nie tylko nowa inwestycja dodała aktorce wiatru w żagle. Marta od dłuższego czasu pracuje nad zmianą stylu życia, co przynosi olbrzymie efekty. Nie tylko treningi i częsty kontakt z naturą wpłynęły na jej wygląd. Zrezygnowała z papierosów i zamieniła je na iqosa. Jeszcze nie jest idealnie, ale to duży krok w dobrym kierunku. Trzymamy kciuki, że niedługo całkowicie pożegna się z tym nałogiem.

Jak Wam się podoba taka metamorfoza? Trzeba przyznać, że efekt jest powalający!