Harrison Ford 13. lipca skończy 82 lata! Dawno niewidziany gwiazdor został sfotografowany w Los Angeles, w drodze do sklepu dla majsterkowiczów. Aktor wysiadł ze swojej Tesli z czerwonym przewodem w ręku. W sieci pojawiły się komentarze, które okazywały niedowierzanie, że Ford jest już po 80-tce, „Ale czasy się zmieniły… kiedyś 80-latek poruszał się o balkoniku”, napisał jeden z komentatorów na platformie X (dawniej Twitter).

Harrison Ford i jego reakcja na komentarz, „80-latek jest nadal HOT”

Ikona kina i gwiazdor „Gwiezdnych Wojen” i „Indiany Jonesa” niedawno zakończył pracę na plane kolejnej części kultowej serii filmów Marvela – „Kapitana Amerykę: Brave new world”.

Teraz w czarnej cienkiej puchówce, dopasowanej obcisłej koszulce i ciemnych dżinsach wygląda, jak prawdziwy aktor filmów akcji. Sam Ford nawet śmieje się z tego, że jego kultowe role Hana Solo czy Indiany Jonesa są nieodzownym elementem jego codzienności.

*EXCLUSIVE* Harrison Ford spotted at Van Nuys supply store in classic ensemble

Harrison Ford, Han Solo, Indiana Jones?

Często przypominam Johnowi [Williamsowi], jego muzyka towarzyszy mi wszędzie, gdzie idę – dosłownie […] Kiedy miałem ostatnią kolonoskopię, puszczali ją z głośników na sali operacyjnej”, zażartował o słynnym motywie muzycznym w rozmowie z magazynem Variety.

Harrison Ford i urocze czułości z Calistą Flockhart

Harrison Ford słynie ze swojego poczucia humoru. Niedawno jego żona Calista Flockhart, z którą jest od 21 lat, ujawniła, że sekretem ich trwałego związku jest dużo śmiechu, który często wynika z żartów, jakie sobie nawzajem robią.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Harrison Ford